כאבים כרוניים


לאחרונה פורסם מאמר של רופא שהחלים מכאבי גב קשים ומתמשכים בעקבות עבודה רגשית. (הקישור בלחיצה על התמונה משמאל).

ככל שאני עובדת עם אנשים אני רואה את זה: ההשפעה של הנפש על הגוף לא שמורה רק לתופעות שנחשבות בעלות אופי "פסיכוסומטי" (כגון כאבי ראש), אלא גם לתופעות פיזיות לחלוטין כגון כאבי גב ופריצות דיסק. למה זה חשוב? כי זה משאיר את הכוח בידיים שלנו. במקום שבו רבים מאיתנו חווים חוסר אונים מוחלט מול גופינו, אפשר לחולל מפנה מתוך מודעות לעולם הנפש. לי אישית היו כאבי ברכיים כרוניים 5 שנים שכללו פציעות מבניות. מיטב המטפלים, הפזיותרפיסטים והאלטרנטיביים טיפלו בי והסבירו לי שאצטרך לחיות עם זה. בקורס מדיטציית ויפסנה, תוך ישיבה מזרחית פשוטה, והתמקדות פנימה אל התודעה, זה בבת אחת נעלם ולא חזר מאז, כבר 4 שנים.

בחודשים האחרונים, בעקבות העבודה הרגשית וההתמקדות עם תחושות הגוף אני חווה הטבה משמעותית במגרנות שמלוות אותי מילדות והן כמעט נעלמו לחלוטין. טרנספורמציה וריפוי אפשריים.


13 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

תובנה משבוע קשוח של מגרנות: (מזג האויר בשילוב עם עוד כמה רכיבים הביאו באמת לחוויה מיוחדת). כשאת במגרנה (כלומר אני) את עושה את הכל - חצי כוח. וזה רק את מה שאת כן עושה. כי יש רשימה ארוכה של דברים שאולי

מגרנה היא אחת התופעות הקשות שמשתקות אנשים. יותר מהרבה כאבים אחרים, אנשים מתקשים להמשיך כרגיל עם מגרנה. בנוסף, יש לה את התכונה המיוחדת הזו שהיא לא צפויה ויכולה להופיע לפתע באמצע יום בריא ורגיל לחלוטין.