~תודה שנרשמת לדרכת הוובינר~
שיקוי הקסמים הזוגי שלך
שלושת מרכיבי המתכון הסודי ליצירת זוגיות מאושרת
potion-2579774_1920_B.jpg

מצטערת, הדרכת הוובינר ירדה משידור

מוזמנת להדרכות אחרות

יוצרות זוגיות מאושרת 

להחזיק בידייך את המפתחות לאושר הזוגי שלך

 

  סדנה תהליכית בקבוצה אינטימית 

love-2381378_1920.jpg

תהליך מובנה שילווה אותך צעד צעד במסע שלך לעבר הזוגיות שאת מאחלת לעצמך. 
ידע מעמיק ומקיף מעולמות תוכן מגוונים, עשיר בכלים שימושיים ופרקטיים לתרגול ויישום.

קבוצת נשים תומכת שנמצאת במקום דומה לשלך, בה תוכלי לשתף, להקשיב, לקבל מקום מכיל ואכפתי, ולעבור את התהליך יחד.

1.2 - 30.3

הסדנה מיועדת בדיוק בשבילך אם ~


 • את רוצה ליצור זוגיות מאושרת, חיבור כזה שתרגישי שלמה כל כולך לקום איתו בבוקר וללכת לישון יחד בלילה.
   

 • אם את מוכנה להתבונן פנימה ויש לך סקרנות לחקור ולגלות את האדם הכי חשוב בחייך  - את עצמך.
   

 • אם את מרגישה שכבר ניסית כמעט הכול - היית בתהליכים, טיפולים, סדנאות וקורסים, פיתחת מודעות גבוהה ואת כבר כמעט מיואשת. התכנים מעמיקים ומתאימים לנשים ששוחרות תהליכי התפתחות.
   

 • אם את יודעת שלמרות שהמסע לעבר הזוגיות שלך הוא תהליך קשה ויש בו תסכול - לעולם לא תתייאשי, כי אלה החיים היחידים שיש לך, ואת לא תוותרי עד שתשיגי את מה שאת באמת רוצה.
   
 • אם את מבינה שלהשקיע באושר שלך זו ההשקעה הבטוחה והראויה ביותר מכל השקעה כספית אחרת.
   
 • אם את מבינה את הערך של קבוצה תהליכית שבה את שייכת ומקבלת ליווי אישי שרואה אותך ואת הייחודיות שלך.
   

 

אם ענית 'כן' - על אחת או יותר מהשאלות האלה -
כנראה שהסדנה הזו בדיוק בשבילך.

לסגירת ההרשמה

8 מפגשים שבועיים בזום

יום ג' 19:00-22:00

או

יום ב' 9:30-12:30

 לימוד של ידע חדשני, מעמיק ומאיר עיניים
שיתוף בקבוצה נשית תומכת ולימוד מתוך חכמת המעגל
תרגילים והתנסות לחקירה פנימית והיכרות עצמית ברמה חדשה
כן, יכול להיות שכבר בסוף הסדנה את תמצאי את עצמך בזוגיות המאושרת שלך!
(זה כבר קרה). אבל אני מבטיחה לך שגם אם זה לא יקרה מיד - תמצאי את עצמך עם כלים אפקטיביים, שימושיים וברורים להמשך הדרך שלך לעבר הזוגיות המאושרת שלך. 
תרגישי שהמפתחות בידיים שלך - ואת יודעת בדיוק איך להתקדם במסע הזה באופן שיעצים אותך ויחבר אותך לכוחות שלך כל יום יותר ויותר. 
כן, אני מוכנה לצאת לתהליך משמעותי ומשנה חיים
מסלול ערב

יום ג' 19:00-22:00

02.02.21
מסלול בוקר

יום ב' 9:30-12:30

01.02.21
*מספר המקומות מוגבל

עלי ועל מסע הזוגיות שלי ~
שמי יערה מורי, בת 39 ובת זוג של ליאור. סוף סוף. כמה שנים רציתי להיות בזוגיות טובה ויציבה! 
אני מאמנת סאטית להתפתחות אישית ורגשית עם ניסיון של 8 שנים ואלפי שעות קליניקה.

הרבה שנים כמהתי לזוגיות, נכנסתי למערכות יחסים שהסתיימו בשברון-לב וכאבתי את הלבדות. ראיתי את החברות והחברים שלי מקימים משפחה.
שמחתי בשבילם, כמובן, אבל גם משהו בי התכווץ - מתי יגיע התור שלי?

בשיקשוק - צילום גיל בר-און.jpg

ככל שהשנים עברו כבר ממש חששתי שלא אמצא את האיש שלי להקים איתו משפחה. ניסיתי הכול - עברתי תהליכי התפתחות בכל מיני דרכים, ולמדתי כל מה שיכולתי על זימון ויצירת זוגיות. קיוויתי, שמחתי, התאכזבתי, התייאשתי, שוב קיוויתי, שוב גיליתי עוד משהו וניסיתי מחדש, שוב כאבתי וקמתי עד ש - משהו בקע בי ומצאתי את עצמי בזוגיות מופלאה כמו שתמיד חלמתי.
בכל יום מחדש בשנתיים האחרונות אני בהודיה ענקית על האיש הזה שהגיע לחיי וממלא אותם בשמחה. וזה בדיוק מה שאני מאחלת לך ולכל אישה שרוצה לחיות בזוגיות מאושרת.
את כל הידע שרכשתי לאורך השנים אני רוצה להעביר לך באהבה, למען שימושך, כדי שיקצר את הדרך שלך ותגיעי לזוגיות שלך במהרה. אספתי ממנו את התכנים האפקטיביים והאיכותיים ביותר ואני מגישה לך את כולם יחד באריזה אחת. רוצה לצאת לדרך חדשה?

 

ובנימה אישית, 

אני יודעת שהדרך לזוגיות יכולה להיות מייאשת וגם מבלבלת, ממש מסע. יש כל כך הרבה מורים וכלים - איך אני יודעת מה נכון ואיך להתקדם?

יכול להיות שלפעמים את ניגשת לאתר ההיכרויות ומחליטה שאת לא יוצאת משם עד שיוצא עשן. באמת את יוצאת לדייטים  ומנסה, אבל זה מתיש ומאכזב כל פעם מחדש. 

יכול להיות שלפעמים את אומרת לעצמך שזה הזמן להרפות, להתמקד בעצמך ולחזק את האמונה שזה יגיע בזמנו, כמו שכל דבר קורה בזמנו. בהתחלה את אולי חווה הקלה גדולה, אבל ככל שהזמן עובר וכלום לא קורה - שוב מתגנב הייאוש.

כמה זמן עוד יכול לעבור?

בסדנה "יוצרות זוגיות מאושרת - הקורס המלא" - את תקבלי כלים מסודרים ומלאי עוצמה שילמדו אותך איך להתקדם לעבר הזוגיות המאושרת שלך וגם להתמלא בכוחות שלך מבלי להישחק. 

משתתפות מספרות

תודה לך על סדנא משמעותית, מאירת עיניים ומרחיבת לב. הסדנא שלך, הצליחה לעזור לי להבין את עצמי לעומק, להבהיר את הדברים החשובים לי בתוך הזוגיות שלי, ונתנה לי כלים לנשום, להתחבר לעצמי בצורה עמוקה ומלאת אהבה וכבוד. ובאופן דומה, להנכיח הלך רוח וערכים אותם אני מחפשת בזוגיות, בחיי באופן מעשי ויומיומי.

האווירה שיצרת בתוך הקבוצה שלנו הייתה מחזקת ומעשירה. הרגשתי שתחת הנחייתך, כולנו עוברות את התהליך שלנו, כל אחת בנפרד, אך גם יחד, לומדת זו מזו, בתמיכה הדדית וממקום אוהב.

תודה רבה לך על כל אלה. גם אחרי הסדנה, אני ממשיכה לחזור לערך הרב שקיבלתי בה, לכלים הטובים והיא מהווה מקור כוח. הייתי רוצה לכתוב אפילו יותר, באמת שזה היה נפלא עבורי. 

אישה אייקון צד שמאל.png

(ע.א)

אני ממש ממליצה על הסדנא של יערה ליצירת זוגיות מאושרת, ממש לכל אחת! יערה היא מנחה מלאת חכמה וידע וכלים ותרגילים פותחי לב והבנה לגבי דפוסים והנחות שלנו בקשר הזוגי. נהניתי מכל מפגש, קיבלתי המון ידע ופרספקטיבה מעניינת על ענין הזוגיות! אהבתי את התרגילים ואת התובנות שקיבלתי מהם. באופן מיוחד הבנתי שבן הזוג הבא שלי הוא לא מיקרי אלא תוצאה של עבודה מעמיקה ומוכנות בתוכי. ולראיה אחרי 3 מפגשים וניקויים שונים שעשיתי עם עצמי הגיע לי בן הזוג היקר שלי. הרגשתי שהמרחב מוחזק במקצוענות ויש מקום תומך לכל. המלצתי כבר בעבר ואני ממשיכה להמליץ על הקורס. 

אישה אייקון סגול.png

(א.ג)

אני רוצה להודות לך ואף הרבה יותר על המסע המופלא הזה שעברתי ועדיין עוברת איתך. אמרתי לך לאורך כל הדרך כמה כל אימון בקבוצה היה משמעותי עבורי ועדיין מעכלת את התכנים החשובים, והשיתופים של הבנות.

את מקסימה, מקצועית, עם לב ענק, מטפלת ומורה בהוויתך... תודה לך על מי שאת, והעומק שבך שמוציא מכל דבר את המקסימום פוטנציאל שלו. התכנים שאת מביאה בכל מפגש ממש עוצמתיים ומעוררים מבפנים, שנים של שיחות וטיפולים וכאן אני מגיעה לעומקים שלא פגשתי, תודה לכן. 

אישה אייקון צד שמאל.png

(מ.א)

אישה אייקון סגול.png

(ה.מ)

הקורס היה מאוד טוב, מעשיר, מלמד, פותח עיניים, מפקס, נעים. בעיקר העלית מודעות. בחיפוש זוגיות או שיפור זוגיות יש המון המון כאב ואת ידעת, בחכמה וברגישות רבה, ליצור מרחב מאפשר לגעת במקומות כואבים בלי דרמה, בלי להתפרק. אפשרת לכל אחת ואחת מאתנו לגעת במקומות האלה ולעבוד עם מה שיש שם, עם מה שעולה. תודה גדולה ויישר כוח על פועלך החשוב. 

 התובנה הכי משמעותית שלי הייתה, שנועדתי לאהוב, שזו עבורי תמיד הדרך היחידה. חוויתי תחושות של קבלה ואהבה כלפי עצמי, הרגשתי שאני במקום הנכון, שהמרחב שאני נמצאת בו יאפשר לי לי לזוז להעז ולגעת בעצמי באמת ולמצוא זוגיות.

אישה אייקון צד שמאל.png

(ע.ש)

אני ממליצה מאד לקבל ערך ולהשתתף בקורס בנושא הזוגיות עם יערה מורי היקרה. המבט של יערה על נושא הזוגיות הוא מבט של אדם מעמיק שלוקח אחריות על גורלו ומזמין אותנו גם ללמוד איך לקחת אחריות על הבחירות שלנו בתוך יחסים ולהבין את עצמנו טוב יותר. יערה מלאת סבלנות, נדיבות, חוכמה ויכולת אבחנה והיא יודעת להקשיב ממש לעומק ולראות כל מי שמולה דרך עיני הלב. זה מעורר המון אמון ורצון להיחשף. וכשנחשפים הריפוי יכול להגיע וגם החיוך.

השתתפתי בקורס עם יערה דרך הזום והרגשתי מחובקת לאורך כל הדרך למרות שהיינו כל משתתפת בביתה היא. נוצרה אינטימיות, חשיפות, ופרגון ואני בטוחה שזה ייקרה גם בסדנאות הבאות בזכות הדרך שבה יערה בונה את הסדנה ושומרת עליה כמרחב מוגן ובטוח להתפתחות וצמיחה. 

נראה לי שהדבר הכי חזק ועוצמתי שאני לוקחת איתי מסדנת הזוגיות עם יערה הוא השראה מהאישיות העוצמתית שלה עצמה. מהעוצמה הזו, והרגישות הזו, נולד משהו, מתרחש ריפוי ודיוק ואז כל אחת פשוט צועדת בדרך שלה, בתוך התהליך וגם אחריו, תוך כדי שבפעימת המפגשים היא מלווה בהרבה אהבה בתוך מרחב לחקירה וגדילה. ומשם השמים הם הגבול, אפשר לברוא מציאות, להנכיח את החלומות שלנו, לבטא את קולנו, להיפתח, להיפגש... מרגיש לי שכל סדנה תיראה אחרת כי היא תמיד מתרחשת בהווה מסוים עם מאה אחוז של מסירות מצד יערה לתהליך, למשתתפות ולפלאים שיכולים להיוולד במרחב הזה. איזה כייף למי שעוד יצעדו איתה בדרך! 

אישה אייקון סגול.png

(ע.ז)

?אז כמה זה עולה

  ₪3600        ₪2664

במקום

12

בהרשמה מוקדמת עד ה-27.1

= תשלומים    x 222

הרשמה מאוחרת עד ה-31.1  3,120

במחזורים האלה הקורס מוזל
כי אנחנו בתקופת קורונה וכי הסדנה הזו היא מרתונית ואת כל התוכן את תקבלי בחודשיים
במקום בשלושה, ככה שכבר אחרי חודשיים יהיו בידייך כל הכלים.

מספר המקומות מוגבל בשל ההרכב האינטימי של הקבוצה,

הרשמה לא תתאפשר מעבר למספר זה.

?מה זה כולל

 • 8 שיעורים שבועיים באורך 3 שעות כל אחד (7 מפגשים קבוצתיים חיים, ואחד שישודר כהרצאה) 
 • גישה לאזור סודי ומאובטח שבו נמצאים כל השיעורים המוקלטים פתוחים אך ורק עבור המשתתפות למשך חצי שנה שלמה.
 • שיחת היכרות אישית בת חצי שעה.
 • ליווי אישי ומענה נגיש לאורך כל הסדנה במייל ובטלפון.
 • תרגילים ותכנים מעוררי השראה להמשך העבודה וההתפתחות בבית בין הפגישות.
 • שייכות לקבוצה שבה תוכלי לשתף ולהתייעץ גם מחוץ לזמני המפגשים.

בונוסים מיוחדים

 • הרשאת כניסה לקורס הדיגיטלי המלא שייפתח בהמשך השנה - שווי ₪2220 (!)
 • פגישת אימון אחת על אחת באורך מלא - שווי ₪350
 • כרטיס כניסה לערב הקראת טקסטים (מופע-סדנא) - ״מסע הזוגיות שלי״

מדהים! אפשר בבקשה לראות את הסילבוס המלא?

 

 

מפגש 1 - היכרות ויהלום הזוגיות

נפגש עם עצמינו ברבדים עמוקים שלא הכרנו, דרך תרגילים שעוקפים את המודע, ונגלה: מה באמת חשוב לי בזוגיות? מה הערכים שאני מצפה למצוא בזוגיות? נבין את המושג הוויה ואיך התובנות הללו משפיעות על הבחירות שלי כאן ועכשיו.

 

מפגש 2 - תחושות הגוף והנשימה ויחסים עם הילדה הפנימית

נכיר ונלמד לעבוד עם מערכת החישה ומערכת הנשימה.  ננסה לאתר תחושות גוף דומיננטיות ולפתח את היכולץ להיות איתן בנינוחות. נבין - איך זה משרת אותי בתהליך שלי לעבר חיים זוגיים?

דרך תחושות הגוף נתחבר אל חוויות ילדיות מכוננות. נחקור כיצד הן מעצבות את דפוסי התגובה וההיקשרות הזוגיים שלנו ואיך ניתן לעבוד איתן באופן שיסב לנו עוד חופש ביצירת יחסים זוגיים מדויקים. נפגש עם הילדה הפנימית, נהדק איתה את היחסים ונהפוך את הקשר איתה למשאב שזמין עבורנו כמקור עוצמה בכל רגע ורגע.

 

מפגש 3 -אמונות מגבילות

דרך תרגילים עוקפי מודע נחקור - מה האמונות שמנהלות אותי? מה האמונות שדרכן אני רואה את העולם? לאחר שנגלה אותן, נלמד איך לעבוד איתן  ולהיות יותר חופשיה מהאחיזה שלהן על הבחירות הזוגיות שלנו. 

 

מפגש 4 - השלמת יחסים

איך לסגור את קשרי העבר בצורה מעצימה כך שישאירו את הלב שלנו נקי, רחב ופתוח לקשר הבא? נאתר משקעים, כעסים ופחדים שהולכים איתנו. נלמד איך לעבד אותם ומשקעים מכווצים נוספים ולבוא למפגש הזוגי החדש בפניות ובאופן שמאפשר לו באמת להצליח.

מפגש 5 - דייטים וקשיים של תחילת יחסים

איך להביא את עצמי בגרסה הטובה ביותר שלי למפגשים ראשונים? מה אני רוצה שייווצר בהם? איך מייצרים מפגש קרוב ואינטימיות ומה המשמעות של  "חשיבות הפגיעות". איך אפשר להכיל ולהתמודד בצורה מיטיבה עם אי הוודאות של תחילת קשר? מה זו התאהבות ואיך אפשר לאפשר לה לקרות למרות חוויות כואבות מהעבר? איך אני מחליטה מה מהותי עבורי ומה שוי - האם להמשיך בתהליך ההיכרות או לעצור אותו?

מפגש 6 - עושות סדר ברגשות

אהבה, תשוקה, חמלה, היקשרות, תלות, היאחזות, כעס, בושה, פחד, עצב, מבוכה, קנאה, התרגשות, אכזבה, תקווה - נבין איך הרגשות השונים מופעלים בנו, נלמד להבחין בין רגשות ראשוניים לשניוניים ולמה זה כל כך חשוב. מה ההבדל בין להרגיש כעס לבין להגיב מתוך כעס? מה ההבדל בין תלות לפגיעות? מה ההבדל בין אשמה לאחריות? ואיך זה מכריע את החוויה הזוגית שלנו ואת התוצאות שלה?

מפגש 7 - שדה הקרב של הזוגיות והשכנת שלום

נתעורר אל המלחמה הסמויה שנמצאת מתחת לפני השטח של הרבה מאוד יחסים זוגיים ונבין איך אנחנו מזינות אותה ומכרסמות כך באהבה. האם הוא מתנהג בצורה כזו פוגעת בגלל שהוא לא אוהב אותי, כי הוא פגום אלא מפני שהוא במריבה איתי? ואיך לזהות כשגם אני רבה? איך יוצאים מהמלחמה לשלום ובונים קשר קרוב, עדין ומחבר שנותן לך חוויה של ביטחון ונראות. נלמד את חשיבות ההערכה, איתור הצרכים והבקשה.

 

מפגש 8- איך לטפח זוגיות מאושרת, מיניות והשלמת הקורס

נכיר את שפות האהבה השונות ונבין איך הן מהוות מפתח להצלחה של קשר זוגי לאורך זמן. נקבל מפת דרכים איך ליצור ולטפח מניות קשובה, מלאת תשוקה ועוצמתית גם בקשר ארוך טווח. נתוודע להרגלים שמאפשרים לנו לצמוח נכון ולשמר זוגיות שמחה לאורך זמן.  נסכם את הקורס ונפרד באהבה

שאלות נפוצות

ניסיתי כבר כל כך הרבה תהליכים – למה שזה יעבוד?


ראשית - כל הכבוד! אם ניסית כבר הרבה תהליכים זה מראה כמה את מחוייבת למסע ההתפתחות שלך ולעצמך. אין לי ספק שלמדת המון על עצמך במהלך הדרך – ושגם אם הדבר שאת הכי רוצה טרם קרה – כל אחד מהתהליכים האלה קידם אותך כמה צעדים במסע שלך.

כל מה שהפקת עד היום יעמוד לרשותך במהלך הסדנה. את לא מתחילה מ"ההתחלה" אלא משתמשת בכל מה שכבר יצרת ופיתחת, ככה שאם כבר עשית תהליכים אז את נמצאת במקום נהדר של מודעות.

ביחד עם זאת חשוב שתדעי שהסדנא "יוצרות זוגיות מאושרת" מורכבת מתכנים מאוד ייחודיים שנאספו מעולמות ידע שונים ופותחו במקוריות. כך שיהיה בה חידוש ואתגר למרות כל מה שעברת.

זו סדנה שמאוד מתאימה לנשים שעברו כבר מסעות פנימיים עשירים. לקחו בה חלק בעבר פסיכולוגיות, מאמנות להתפתחות, מטפלות מסוגים שונים, מורות ליוגה ועוד. כולן הפיקו הרבה מאוד ערך.
למה להשקיע כל כך הרבה כסף ביצירת זוגיות - משהו שאמור לקרות מעצמו באופן טבעי?


דבר ראשון, הלוואי שזוגיות תגיע לחייך באופן טבעי וספונטני, כבר מחר בבוקר. אני הכי מאחלת לך את זה בעולם! ועם זאת – אם הגעת לכאן, אני מניחה שאת חווה פער, שאת כבר רוצה וזה עדיין לא קרה.

למעשה יצירת זוגיות היא לא באמת עניין כל כך פשוט, גם אם אצל חלק מהאנשים זה נראה כאילו כן. יחסים זוגיים באמת קרובים וטובים, דורשים מאיתנו להיפגש עם חלקים מאוד עמוקים בתוכנו. אם אין לנו את הכלים לעשות את זה – אז משהו תמיד ישתבש, כן, אפילו עוד בשלב ההיכרות הראשונית.

בסדנה "יוצרות זוגיות מאושרת" תקבלי מפתחות להיכרות מאוד מעמיקה עם עצמך ותביני מה עומד בדרכך מלהגשים את המציאות הזוגית שאת כל כך רוצה.

אגב, סדנאות וקורסים ליצירת זוגיות יקרים לעתים רבות בהרבה ביחס לתוכן שאת מקבלת כאן, שהוא ייחודי, חדשני ומאוד מעמיק. זאת ועוד, המחיר שאת מקבלת מוזל משמעותית לאור תקופת הקורונה וכיוון שהוא יותר דחוס בזמנים (את כל התוכן את מקבלת בחודשיים במקום בשלושה).

ובנימה אישית, חבל על כרגע של חסר שאת חווה. האושר שלך שווה הכל. חשבי – כמה כסף היית מוציאה בשמחה על חופשה זוגית עם האהוב שלך? או על שמלת הכלה לחתונה שלכם? האם לא שווה לך להשקיע אפילו חלק מזה בך ובכך שתהיה לך הזוגיות הזו?
ומה אם הסדנא תגמר ועדיין אמצא את עצמי ללא זוגיות ושוב אחווה חוויית כישלון?


הי, אני לא מבטיחה לך למצוא את אהבת חייך בעוד 8 שבועות! אם הייתי עושה את זה, זה היה יהיר, שרלטני ורשלני מצדי. אני כן מבטיחה לך שבסוף הסדנה יהיו בידייך מפתחות וכלים רבי עוצמה שינחו אותך איך להמשיך ללכת את דרך ההתפתחות הזוגית שלך מכאן ולהמשיך בה מבלי להתרוקן מאנרגיה באינסוף דייטים שוחקים. הכלים האלה יהיו שלך לתמיד!

בנוסף – אני נשארת זמינה עבורך לכל שאלה ומלווה אותך למשך שנה שלמה. בסמוך לסיום הקורס יתפרסם קורס דיגיטלי עם תכני הקורס ואת מקבלת אותו ממני במתנה ככה שהוא איתך בדרך שלך ובקצב שהכי מתאים לך.
למה להצטרף לקבוצה ולא לחכות לקורס הדיגיטלי?


הקורס הדיגיטלי יהיה מצוין, אין ספק בכך. אבל לא יהיו בו שני רכיבים מאוד משמעותיים: העבודה הקבוצתית והליווי האישי.

העבודה הקבוצתית מאפשרת לייצר אינטימיות, לחלוק חוויות, לקבל השראה ולמידה מקבוצת שוות - נשים שנמצאות במסע מאוד דומה לשלך. וכן – גם לקבל מקום תומך ומכיל לשתף בו במה שאת עוברת. (כמובן שהכול במידה הרצויה לך – אף אחת לא נדרשת לשתף).

בנוסף, וחשוב לא פחות – אני רואה אותך מקרוב ויכולה להנחות אותך באופן אישי. במידת הצורך אוכל להציע לך כיווני עבודה מדויקים עבורך באופן פרטני, דבר שהוא מן הסתם לא אפשרי בקורס דיגיטלי.

בתוך מרחב שנועד לעבוד על מערכת יחסים בחייך – אין כלי בעל ערך יותר מאשר הלימוד בתוך מערכות יחסים, דבר שמתאפשר בקבוצה ובהנחיה אישית.

כאן את מקבלת ממש הנחיה צמודה, חוויית נראות ושייכות קבוצתית.
הזום מעייף אותי, אני אוהבת עבודה קבוצתית ומעגלי שיתוף אבל אני בספק  שאפשר לייצר ככה אינטימיות אמתית


עם יד על הלב, גם אני לעולם לא הייתי מאמינה שאפשר. הסדנה הראשונה של "יוצרות זוגיות מאושרת", שהתרחשה לפני שנה, הייתה אמורה להתקיים במרחב סדנאי שבו כל המשתתפות ייפגשו פיזית. בצירוף מקרים מדהים, בדיוק באותו השבוע שבו היא הייתה אמורה להתחיל – התחיל הסגר הראשון. החלטנו להתחיל בזום והייתי המומה מרמת הקרבה והפתיחות שנוצרה בין המשתתפות. ההרגשה הייתה שאנחנו ממש יושבות יחד למפגש קרוב. לאורך התהליך נוצרה אינטימיות מאוד גדולה בין המשתתפות שאפשרה פתיחות עצומה.

המפגשים מורכבים לא רק מצפייה במסך. הם כוללים גם תרגילי התבוננות עצמית שבהם את "נחה" מהמסך ועובדת עם עצמך. כמו כן יהיו בהם גם מפגשים בקבוצות קטנות או עבודה בזוגות תוך חלוקה ל"חדרים" בזום. זה באמת עובד נהדר, אם לא הייתי חושבת ככה לא הייתי מציעה את זה.
הבנתי שאת עובדת הרבה עם תחושות הגוף ואני ממש לא מתחברת לגוף שלי – אז הסדנה הזו היא בטח לא בשבילי.


זה נכון שאני עובדת עם תחושות הגוף, כי המיומנות שלי היא לעזור לאנשים להכיר את תחושות הגוף שלהם וכי זה הכלי הכי פורץ דרך שאני מכירה – אבל הי, זה ממש לא אומר שזה לא מתאים לך!

ראשית, עבודה עם תחושות הגוף היא ממש לא הכלי היחיד שתקבלי בקורס. יש עוד כל כך הרבה תוכן עשיר ומשמעותי שממש לא כדאי שתתני לזה להפריע לך.

עם זאת, לצערי אי אפשר לדלג על זה. אני באמת חושבת שזה מפתח מאוד חיוני לכל תהליך התפתחות, ככה שאם עד היום לא הכרת או לא התחברת לזה - זו יכולה להיות עבורך הזדמנות אדירה. למעשה לכל אדם יש שפה שמתאימה לו ודרך אחרת להתקרב לתחושות הגוף. דווקא סדנה קבוצתית אינטימית שבה אני יכולה להכיר אותך באופן אישי היא הזדמנות מעולה שבה אוכל לחפש איתך איך לתווך את עניין התחושות.

ולסיכום - חשבי רגע על אדם שרוצה להיכנס לכושר אבל מתלבט אם להצטרף לקבוצת ריצה כי אין לו כושר לרוץ. המטרה של מדריך הריצה היא לעזור לו לפתח את הכושר לרוץ. הוא לא אמור להגיע לקבוצת הריצה בכושר הזה! זו בדיוק מטרת הלימוד. אנחנו מגיעות ללא מיומנות מסוימת ומפתחות אותה תוך כדי. אני מבטיחה לך שאלך איתך צעד צעד כדי שתרגישי בטוחה.
ואם לא יבוא לי לשתף בקבוצה, אני פחות אוהבת לדבר בקבוצה


את ממש לא חייבת. תוכלי להפיק ערך מהקשבה לבנות האחרות. כיוון שכולנו מהוות השתקפות זו של זו ברמה זו או אחרת, עבודה של אחת מייצרת תהליך פנימי אצל אחרת ואת תפיקי מזה ערך רב.
גם ככה בקורונה אי אפשר כמעט להכיר – אז למה עכשיו?  אני אחכה שזה יעבור כי בכל מקרה לא יהיה לי מה לעשות עם זה


בואי אני אספר לך סיפור: לפני שלוש שנים בערך רכשתי קורס מדהים ליצירת זוגיות של המנטורית לירז רון פבין. ההנחיה של לירז הייתה לנצל את תחילת הקורס להתכנסות פנימה ולהימנע מדייטים. זה היה שלב שנועד להמשך כחודשיים, אבל לי הוא לקח הרבה יותר. למעשה נמנעתי מהכרויות קרוב ל-8 חודשים!! זו הייתה שנה קריטית בחיי כי הייתי בת 36 והחלטתי שאם עד גיל 37 לא אמצא זוגיות אז אתחיל בתהליכי הורות באופן עצמאי. ובכל זאת התמסרתי לדרך ונמנעתי. באזור האביב התחלתי שוב לצאת ופתאום גיליתי שנובע ממני משהו חדש לגמרי. הייתי הרבה יותר פתוחה, משוחררת, מתחברת ויצרתי אינטרקציות חדשות ונהדרות עם גברים כמו שבחיים לא קרה לי. הכל היה פרי של המסע הפנימי שעברתי בשמונת החודשים האלה. זמן קצר אחר כך, קצת לפני גיל 37 הכרתי את ליאור ומאז אנחנו יחד.

יש חשיבות אדירה להתכנסות פנימה! דווקא עכשיו, דווקא בסגר, יהיה נהדר שתנצלי את הזמן לטובת ההתפתחות שלך. כשהשערים ייפתחו מחדש תרגישי את עצמך הרבה יותר מוכנה ומחוברת לכוחות שלך.

כמובן שלמרות הקושי שקיים בשל הנסיבות, אפשר גם להכיר בתקופה הזו דרך אתרים ובדרכים אחרות ואת חופשיה להמשיך בכך באופן שהכי מדויק עבורך.

יש לך שאלות נוספות? מוזמנת ליצור קשר
כן, אני מוכנה לצאת לתהליך משמעותי ומשנה חיים
מסלול ערב

יום ג' 19:00-22:00

02.02.21
מסלול בוקר

יום ב' 9:30-12:30

01.02.21
*מספר המקומות מוגבל
לוגו - הדרך בתוכי.png

אימון והתפתחות אישית בשיטת סאטיה

פרדס חנה 

052-5453507

yaara@haderech-b.co.il.com

 

© 2021 יערה מורי

by BesSite

פייסבוק אייקון.png