top of page

דף הבדיקות של סאטיו (לא קשור לאימון הסאטי)

 • הזום מעייף אותי, אני אוהבת עבודה קבוצתית ומעגלי שיתוף אבל אני בספק  שאפשר לייצר ככה אינטימיות אמתית"
  עם יד על הלב, גם אני לעולם לא הייתי מאמינה שאפשר. הסדנה הראשונה של "יוצרות זוגיות מאושרת", שהתרחשה לפני שנה, הייתה אמורה להתקיים במרחב סדנאי שבו כל המשתתפות ייפגשו פיזית. בצירוף מקרים מדהים, בדיוק באותו השבוע שבו היא הייתה אמורה להתחיל – התחיל הסגר הראשון. החלטנו להתחיל בזום והייתי המומה מרמת הקרבה והפתיחות שנוצרה בין המשתתפות. ההרגשה הייתה שאנחנו ממש יושבות יחד למפגש קרוב. לאורך התהליך נוצרה אינטימיות מאוד גדולה בין המשתתפות שאפשרה פתיחות עצומה. המפגשים מורכבים לא רק מצפייה במסך. הם כוללים גם תרגילי התבוננות עצמית שבהם את "נחה" מהמסך ועובדת עם עצמך. כמו כן יהיו בהם גם מפגשים בקבוצות קטנות או עבודה בזוגות תוך חלוקה ל"חדרים" בזום. זה באמת עובד נהדר, אם לא הייתי חושבת ככה לא הייתי מציעה את זה.
 • הבנתי שאת עובדת הרבה עם תחושות הגוף ואני ממש לא מתחברת לגוף שלי – אז הסדנה הזו היא בטח לא בשבילי.
  זה נכון שאני עובדת עם תחושות הגוף, כי המיומנות שלי היא לעזור לאנשים להכיר את תחושות הגוף שלהם וכי זה הכלי הכי פורץ דרך שאני מכירה – אבל הי, זה ממש לא אומר שזה לא מתאים לך! ראשית, עבודה עם תחושות הגוף היא ממש לא הכלי היחיד שתקבלי בקורס. יש עוד כל כך הרבה תוכן עשיר ומשמעותי שממש לא כדאי שתתני לזה להפריע לך. עם זאת, לצערי אי אפשר לדלג על זה. אני באמת חושבת שזה מפתח מאוד חיוני לכל תהליך התפתחות, ככה שאם עד היום לא הכרת או לא התחברת לזה - זו יכולה להיות עבורך הזדמנות אדירה. למעשה לכל אדם יש שפה שמתאימה לו ודרך אחרת להתקרב לתחושות הגוף. דווקא סדנה קבוצתית אינטימית שבה אני יכולה להכיר אותך באופן אישי היא הזדמנות מעולה שבה אוכל לחפש איתך איך לתווך את עניין התחושות. ולסיכום - חשבי רגע על אדם שרוצה להיכנס לכושר אבל מתלבט אם להצטרף לקבוצת ריצה כי אין לו כושר לרוץ. המטרה של מדריך הריצה היא לעזור לו לפתח את הכושר לרוץ. הוא לא אמור להגיע לקבוצת הריצה בכושר הזה! זו בדיוק מטרת הלימוד. אנחנו מגיעות ללא מיומנות מסוימת ומפתחות אותה תוך כדי. אני מבטיחה לך שאלך איתך צעד צעד כדי שתרגישי בטוחה.
 • ומה אם הסדנא תגמר ועדיין אמצא את עצמי ללא זוגיות ושוב אחווה חוויית כישלון?
  הי, אני לא מבטיחה לך למצוא את אהבת חייך בעוד 8 שבועות! אם הייתי עושה את זה, זה היה יהיר, שרלטני ורשלני מצדי. אני כן מבטיחה לך שבסוף הסדנה יהיו בידייך מפתחות וכלים רבי עוצמה שינחו אותך איך להמשיך ללכת את דרך ההתפתחות הזוגית שלך מכאן ולהמשיך בה מבלי להתרוקן מאנרגיה באינסוף דייטים שוחקים. הכלים האלה יהיו שלך לתמיד! בנוסף – אני נשארת זמינה עבורך לכל שאלה ומלווה אותך למשך שנה שלמה. בסמוך לסיום הקורס יתפרסם קורס דיגיטלי עם תכני הקורס ואת מקבלת אותו ממני במתנה ככה שהוא איתך בדרך שלך ובקצב שהכי מתאים לך.
 • ניסיתי כבר כל כך הרבה תהליכים – למה שזה יעבוד?
  ראשית - כל הכבוד! אם ניסית כבר הרבה תהליכים זה מראה כמה את מחוייבת למסע ההתפתחות שלך ולעצמך. אין לי ספק שלמדת המון על עצמך במהלך הדרך – ושגם אם הדבר שאת הכי רוצה טרם קרה – כל אחד מהתהליכים האלה קידם אותך כמה צעדים במסע שלך. כל מה שהפקת עד היום יעמוד לרשותך במהלך הסדנה. את לא מתחילה מ"ההתחלה" אלא משתמשת בכל מה שכבר יצרת ופיתחת, ככה שאם כבר עשית תהליכים אז את נמצאת במקום נהדר של מודעות. ביחד עם זאת חשוב שתדעי שהסדנא "יוצרות זוגיות מאושרת" מורכבת מתכנים מאוד ייחודיים שנאספו מעולמות ידע שונים ופותחו במקוריות. כך שיהיה בה חידוש ואתגר למרות כל מה שעברת. זו סדנה שמאוד מתאימה לנשים שעברו כבר מסעות פנימיים עשירים. לקחו בה חלק בעבר פסיכולוגיות, מאמנות להתפתחות, מטפלות מסוגים שונים, מורות ליוגה ועוד. כולן הפיקו הרבה מאוד ערך.
 • ואם לא יבוא לי לשתף בקבוצה, אני פחות אוהבת לדבר בקבוצה"
  את ממש לא חייבת. תוכלי להפיק ערך מהקשבה לבנות האחרות. כיוון שכולנו מהוות השתקפות זו של זו ברמה זו או אחרת, עבודה של אחת מייצרת תהליך פנימי אצל אחרת ואת תפיקי מזה ערך רב.
 • למה להשקיע כל כך הרבה כסף ביצירת זוגיות - משהו שאמור לקרות מעצמו באופן טבעי?
  דבר ראשון, הלוואי שזוגיות תגיע לחייך באופן טבעי וספונטני, כבר מחר בבוקר. אני הכי מאחלת לך את זה בעולם! ועם זאת – אם הגעת לכאן אני מניחה שאת חווה פער, שאת כבר רוצה וזה עדיין לא כאן. למעשה יצירת זוגיות היא לא באמת עניין כל כך פשוט, גם אם אצל חלק מהאנשים זה נראה כאילו כן. יחסים זוגיים באמת קרובים וטובים דורשים מאיתנו להיפגש עם חלקים מאוד עמוקים בתוכינו. אם אין לנו את מהכלים לעשות את זה – אז משהו תמיד ישתבש, כן, אפילו עוד בשלב ההיכרות הראשונית. בסדנה "יוצרות זוגיות מאושרת" תקבלי מפתחות להיכרות מאוד מעמיקה עם עצמך ותביני מה עומד בדרכך מלהגשים את המציאות הזוגית שאת כל כך רוצה. אגב, סדנאות וקורסים ליצירת זוגיות עולים גם הרבה יותר כסף ביחס לתוכן שאת מקבלת כאן, שהוא ייחודי, חדשני ומאוד מעמיק. זאת ועוד, המחיר שאת מקבלת הוא מוזל משמעותית לאור תקופת הקורונה וכיוון שהוא יותר דחוס בזמנים (את כל התוכן את מקבלת בחודשיים במקום בשלושה). ובנימה אישית, חבל על כרגע של חסר שאת חווה. האושר שלך שווה הכל. חשבי – כמה כסף היית מוציאה בשמחה על חופשה זוגית עם האהוב שלך? או על שמלת הכלה לחתונה שלכם? האם לא שווה לך להשקיע אפילו חלק מזה בך ובכך שתהיה לך הזוגיות הזו?
bottom of page