top of page

מצטערים! ההדרכה החינמית "מדייט רשמי למפגש אמיתי" כבר לא זמינה. את מוזמנת להצטרף לוובינר החינמי!

Asset 13.png

 - וובינר חינמי -

חינם

עלות

שעה וחצי

משך

20:30

שעה

תאריך

26 לדצמבר

Asset 11.png

מאמנת להתפתחות אישית ויצירת זוגיות

בהנחיית יערה מורי

איך להשאיר את הניצוץ הייחודי שלך באתר הכרויות
ככה שתקבלי שפע של פניות מתאימות לך?

איך לכוון את הפרופיל שלך ישר ללב של הגבר שאת מחפשת
ככה שהוא יזהה אותך מבין כל שאר הנשים באתר?

להרשמה חינם לוובינר

בהדרכה

  • אשתף אותך מה עבד לי בצורה יוצאת דופן והפך את הפרופיל שלי מכמעט שומם למוצף בפניות.

  • אראה לך שלב אחר שלב איך לצור לעצמך פרופיל שייצג אותך בצורה הטובה ביותר וימגנט אליך פניות רבות ואיכותיות.

  • תצאי עם מפת דרכים שתאפשר לך לעבור עם עצמך את המשך התהליך וליצור לעצמך את הפרופיל האידיאלי עבורך, כזה שישאיר אחריו רושם ויניע את הגבר שאת מחפשת ליזום איתך קשר.

  • בסוף הוובינר תוצג האפשרות להירשם לקורס המלא "יוצרות זוגיות מאושרת" ויינתנו בונוסים והטבות למשתתפות.

עלי ועל הדרך הזוגית שלי

שמי יערה מורי, בת 40, בת זוג של ליאור ואמא לאביב התינוקת. סוף סוף. כמה שנים רציתי להיות בזוגיות טובה ויציבה!
אני מאמנת סאטית להתפתחות אישית ורגשית עם ניסיון של 9 שנים ואלפי שעות קליניקה. 
הרבה שנים כמהתי לזוגיות, נכנסתי למערכות יחסים שהסתיימו בשברון-לב וכאבתי את הלבדות. ראיתי את החברות והחברים שלי מקימים משפחה. שמחתי בשבילם, כמובן, אבל גם משהו בי התכווץ - מתי יגיע התור שלי?
ככל שהשנים עברו כבר ממש חששתי שלא אמצא את האיש שלי להקים אתו משפחה. ניסיתי הכל - עברתי תהליכי התפתחות בכל מיני דרכים, ולמדתי כל מה שיכולתי על זימון ויצירת זוגיות.
קיוויתי, שמחתי, התאכזבתי, התייאשתי, שוב קיוויתי, שוב גיליתי עוד משהו וניסיתי מחדש, שוב כאבתי וקמתי עד ש - משהו בקע ומצאתי את עצמי בזוגיות מופלאה כמו שתמיד חלמתי. בכל יום מחדש בשלוש השנים האחרונות אני בהודיה ענקית על האיש הזה שהגיע לחיי וממלא אותם בשמחה. וזה בדיוק מה שאני מאחלת לך ולכל אישה שרוצה לחיות בזוגיות מאושרת. את כל הידע שרכשתי לאורך השנים אני רוצה להעביר לך באהבה, למען שימושך, כדי שיקצר את הדרך שלך ותגיעי לזוגיות שלך במהרה. תחילת הדרך היא ממש כאן - בהדרכה שהכנתי לך.
שנתחיל?

WhatsApp Image 2021-12-05 at 10.36.43.jpeg

את יודעת בדיוק איזו זוגיות את רוצה, כזו שמחוברת ללב שלך, שגורמת לך לקום עם פרפרים בלב, חיוך ענק על הפנים וידיעה ברורה שהגעת הביתה. 

אבל איך לגרום לזה לקרות?

"פעם הכל היה יותר פשוט" את אומרת לעצמך. אנשים היו נפגשים בחיים עצמם. באירועים, מסיבות... זה היה טבעי. היום הכול באפליקציות וממש קשה להכיר ככה. מי בכלל רואה אותי בין כולן ומה הסיכוי? בסופו של דבר מי שכבר פונים אלי בכלל לא מעניינים אותי ומי שכן מעניינים לא פונים."


אני רוצה לשאול אותך משהו – מה כתבת בפרופיל שלך? איך התמונות שלך?

ואולי תעני לי שזה לא כל כך משנה. כי הרי בכל מקרה – כולם מדפדפים הלאה – ואין לזה יותר מדי חשיבות.

אני רוצה לקחת אותך רגע לעולם האגדות: סינדרלה הכירה את הנסיך שלה בנשף. הוא כל כך התלהב ממנה שהפך כל פינה בממלכה עד שמצא למי שייכת נעל הזכוכית העדינה.

תתארי לך שהיא הייתה מגיעה לנשף עם מסכה והוא לא היה רואה אותה בכלל. או שהיא הייתה לובשת סתם בגד מוזנח מהארון והייתה נראית ביום הכי גרוע שלה. או שהיא הייתה יושבת כל האירוע בצד בלי שרואים אותה... הרי בכל אחד מהמקרים האלה -
הנסיך לא היה מזהה אותה לעולם!

אז נכון, זה מבאס שהנשף של היום זה אתר היכרויות, פחות כיף זה בטוח.

אבל את בטוח לא רוצה להגיע לנשף הזה עם סתם בגד מוזנח, עם מסכה שמסתירה אותך או לשבת כל האירוע בצד. לכן זה כן מאוד חשוב מה שאת כותבת על עצמך, חשוב שתצרי לעצמך פרופיל משמעותי שייצג אותך באמת במלוא ההדר והיופי שלך.

ככה נסיכים יוכלו לזהות אותך מקצה האולם והעולם, לא יוכלו לעמוד בפנייך ויתחילו לחפש אחרייך.
את כבר תבחרי ביניהם!

בוובינר המיוחד שהכנתי לך אני אלמד אותך שלב אחרי שלב כלי שפיתחתי - איך ליצור לעצמך פרופיל מנצנץ שיוצר חיבור מיידי ונכנס ישר ללב. אני אשתף אותך במה שעבד לי והפך את כרטיס ההיכרויות שלי מריק ושומם למבוקש מאוד (ובלי שעשיתי איזה שינוי מהותי במראה שלי!). אנחנו נתנסה ואת תצאי עם כלי ברור ושיטה שיאפשרו לך לבנות לעצמך פרופיל חדש - כזה שייפתח לך הזדמנויות נהדרות לאהבה שתמיד חלמת עליה.

​בסוף הוובינר אציג לפנייך גם את האפשרות להצטרף לקורס המלא "יוצרות זוגיות מאושרת" ותוכלי לקבל הטבה מיוחדת.

א.ג מספרת

לקחת חלק בסדנה היה עבורי מאוד מעשיר ומלמד. נהניתי מהאינטימיות בין המשתתפות ולמדתי תרגילים וכלים חדשים לבחון את הזוגיות שתרצה להתממש. הערך המרכזי שלמדתי הוא איך להביא את עצמי למשהו שלם ובוטח בעצמו ומלא, שיוכל למגנט לעצמו את האדם הנכון, והאמת היא שזה כבר קרה. 

ר.ב מספרת

התהליך היה יפה ושלם. הבנתי שיש כלים ותרגילים שאפשר לאמץ ולעשות, ואני ממש מרגישה שהם פותחים דלתות חדשות. יש איתך אווירה מיוחדת, רגועה ואינטימית ואני מאוד ממליצה להגיע לקורס כי הוא מעולה.

ר.י מספרת

היתה לי חוויה מדהימה ומשמעותית שחידשה לי הרבה. הקורס אפשר לי להתקרב לעצמי, לגלות חלקים בעצמי שלא הייתי מודעת אליהם, ובצורה כל כך טבעית, נינוחה ונעימה. אני ממליצה בחום על הסדנה!! דבר ראשון ההנחיה שלך יערה ברגישות, חכמה ופשטות... והדבר השני זה התכנים הייחודיים שעזרו לי להתחבר לעצמי.. את כל כך אותנטית, מחוברת, רגישה ומביאה עומקים וחיבורים פנימה בפשטות שלא חשבתי שאפשריים.

זמן להתחלת השידור

bottom of page