top of page
Asset 17.png
Asset 19.png

  קורס דיגיטלי מקיף מלווה בקבוצה תהליכית

תהליך מובנה שילווה אותך צעד צעד במסע שלך לעבר הזוגיות שאת מאחלת לעצמך. 
ידע מעמיק ומקיף מעולמות תוכן מגוונים, עשיר בכלים שימושיים ופרקטיים לתרגול ויישום.
קבוצת נשים תומכת שנמצאת במקום דומה לשלך, בה תוכלי לשתף, להקשיב, לקבל מקום מכיל ואכפתי, ולעבור את התהליך יחד.

2 לינואר - 20 למרץ | 2022

לגמר ההרשמה:

₪4,444

   x   ₪370

12 תשלומים

הקורס מיועד בדיוק בשבילך אם

 • את רוצה ליצור זוגיות מאושרת, חיבור כזה שתרגישי שלמה כל כולך לקום איתו בבוקר וללכת לישון יחד בלילה.
   

 • אם את מוכנה להתבונן פנימה ויש לך סקרנות לחקור ולגלות את האדם הכי חשוב בחייך  - את עצמך.
   

 • אם את מרגישה שכבר ניסית כמעט הכול - היית בתהליכים, טיפולים, סדנאות וקורסים, פיתחת מודעות גבוהה ואת כבר כמעט מיואשת. התכנים מעמיקים ומתאימים לנשים ששוחרות תהליכי התפתחות.
   

 • אם את יודעת שלמרות שהמסע לעבר הזוגיות שלך הוא תהליך קשה ויש בו תסכול - לעולם לא תתייאשי, כי אלה החיים היחידים שיש לך, ואת לא תוותרי עד שתשיגי את מה שאת באמת רוצה.
   

 • אם את מבינה שלהשקיע באושר שלך זו ההשקעה הבטוחה והראויה ביותר מכל השקעה כספית אחרת.
   

 • אם את מבינה את הערך של קבוצה תהליכית שבה את שייכת ומקבלת ליווי שרואה אותך ונותן לך מקום.

אם ענית 'כן' - על אחת או יותר מהשאלות האלה - כנראה ש"יוצרות זוגיות מאושרת" בדיוק בשבילך.

לימוד של ידע חדשני, מעמיק ומאיר עיניים

מה זה כולל?

 • 10 שיעורים דיגיטליים שכוללים כ-70 סרטונים ונמצאים זמינים עבורך למשך שנה שלמה.
 • בונוס: קבוצת ליווי אונליין - 12 מפגשים חיים קבוצתיים בני שעה וחצי, שיתמכו בך ובתהליך שלך. יחד עם קבוצת נשים שנמצאת בדיוק במקום שלך בה תוכלי לשתף ולשאול כל מה שתרצי.
 • גישה לאזור סודי ומאובטח שבו נמצאים כל השיעורים המוקלטים פתוחים אך ורק עבור המשתתפות למשך שנה שלמה.
 • ליווי אישי ומענה נגיש לאורך כל הסדנה במייל ובטלפון.
 • תרגילים ותכנים מעוררי השראה להמשך העבודה וההתפתחות בבית בין הפגישות.
 • שייכות לקבוצת ווטסאפ שבה תוכלי לשתף ולהתייעץ גם מחוץ לזמני המפגשים.
 • כל התכנים (הן של הקורס והן של המפגשים החיים) נגישים לך בכל שעה ביום באיזור הסודי באתר ופתוחים למשך שנה שלמה.

כן, יכול להיות שכבר בסוף הסדנה את תמצאי את עצמך בזוגיות המאושרת שלך!
(זה כבר קרה, ואפילו בתחילתה). אבל אני מבטיחה לך שגם אם זה לא יקרה מיד - תמצאי את עצמך עם כלים אפקטיביים, שימושיים וברורים להמשך הדרך שלך לעבר הזוגיות המאושרת שלך. 
תרגישי שהמפתחות בידיים שלך - ואת יודעת בדיוק איך להתקדם במסע הזה באופן שיעצים אותך ויחבר אותך לכוחות שלך כל יום יותר ויותר. 

עלי ועל מסע הזוגיות שלי

שמי יערה מורי, בת 40 בת זוג של ליאור ואמא לאביב התינוקת. סוף סוף. כמה שנים רציתי להיות בזוגיות טובה ויציבה! 
אני מאמנת סאטית להתפתחות אישית ורגשית עם ניסיון של 9 שנים ואלפי שעות קליניקה.
הרבה שנים כמהתי לזוגיות, נכנסתי למערכות יחסים שהסתיימו בשברון-לב וכאבתי את הלבדות. ראיתי את החברות והחברים שלי מקימים משפחה.
שמחתי בשבילם, כמובן, אבל גם משהו בי התכווץ -
מתי יגיע התור שלי?

WhatsApp Image 2021-12-05 at 10.36.43.jpeg

ככל שהשנים עברו כבר ממש חששתי שלא אמצא את האיש שלי להקים איתו משפחה. ניסיתי הכול - עברתי תהליכי התפתחות בכל מיני דרכים, ולמדתי כל מה שיכולתי על זימון ויצירת זוגיות. קיוויתי, שמחתי, התאכזבתי, התייאשתי, שוב קיוויתי, שוב גיליתי עוד משהו וניסיתי מחדש, שוב כאבתי וקמתי עד ש - משהו בקע בי ומצאתי את עצמי בזוגיות מופלאה כמו שתמיד חלמתי.
בכל יום מחדש בשלוש השנים האחרונות אני בהודיה ענקית על האיש הזה שהגיע לחיי וממלא אותם בשמחה.
וזה בדיוק מה שאני מאחלת לך ולכל אישה שרוצה לחיות בזוגיות מאושרת.
את כל הידע שרכשתי לאורך השנים אני רוצה להעביר לך באהבה, למען שימושך, כדי שיקצר את הדרך שלך ותגיעי לזוגיות שלך במהרה. אספתי ממנו את התכנים האפקטיביים והאיכותיים ביותר ואני מגישה לך את כולם יחד באריזה אחת.
רוצה לצאת לדרך חדשה?

ובנימה אישית, 

אני יודעת שהדרך לזוגיות יכולה להיות מייאשת וגם מבלבלת, ממש מסע. יש כל כך הרבה מורים וכלים - איך אני יודעת מה נכון ואיך להתקדם?

יכול להיות שלפעמים את ניגשת לאתר ההיכרויות ומחליטה שאת לא יוצאת משם עד שיוצא עשן. באמת את יוצאת לדייטים  ומנסה, אבל זה מתיש ומאכזב כל פעם מחדש. 

יכול להיות שלפעמים את אומרת לעצמך שזה הזמן להרפות, להתמקד בעצמך ולחזק את האמונה שזה יגיע בזמנו, כמו שכל דבר קורה בזמנו. בהתחלה את אולי חווה הקלה גדולה, אבל ככל שהזמן עובר וכלום לא קורה - שוב מתגנב הייאוש.

כמה זמן עוד יכול לעבור?

בקורס "יוצרות זוגיות מאושרת" את תקבלי כלים מסודרים ומלאי עוצמה שילמדו אותך איך להתקדם לעבר הזוגיות המאושרת שלך וגם להתמלא בכוחות שלך מבלי להישחק.

סילבוס

מפגש 1 - התמצית הייחודית שיש רק לך

נפגש עם עצמינו ברבדים עמוקים שלא הכרנו, דרך תרגילים שעוקפים את המודע, נגלה: מה באמת חשוב לי בזוגיות? מה הערכים שמניעים אותי בדרך לזוגיות ולאיזה איכויות בתוכי כדאי לי להתחבר כדי למגנט אלי את החיבור הזוגי המדויק לי? נבין איך התובנות הללו משפיעות על הבחירות שלנו כאן ועכשיו.

 

מפגש 2 - צוללות אל תחושות הגוף

נצלול אל העולם הכמוס שבמעמקי הגוף. נכיר ונלמד לעבוד עם מערכת החישה ומערכת הנשימה.  ננסה לאתר תחושות גוף דומיננטיות ולפתח את היכולתץ להיות איתן בנינוחות. נבין - איך זה משרת אותנו בתהליך לעבר חיים זוגיים?

 

מפגש 3 - נפגשות עם הילדה שבפנים

נתחבר אל חוויות ילדיות מכוננות. נחקור כיצד הן מעצבות את דפוסי התגובה וההיקשרות הזוגיים שלנו ואיך ניתן לעבוד איתן באופן שיסב לנו עוד חופש ביצירת יחסים זוגיים. נפגש עם הילדה הפנימית, נהדק איתה את היחסים ונהפוך את הקשר עמה למשאב שזמין עבורנו כמקור עוצמה בכל רגע ורגע.

 

מפגש 4 -מגלות אמונות

דרך תרגילים עוקפי מודע נחקור - "מה האמונות שמנהלות אותי? מה האמונות שדרכן אני רואה את העולם?" לאחר שנגלה אותן, נלמד איך לעבוד איתן  ולהיות יותר חופשיות מהאחיזה שלהן על הבחירות הזוגיות שלנו. 

 

מפגש 5 - משלימות יחסים וסוגרות מעגל

איך לסגור את קשרי העבר בצורה מעצימה כך שישאירו את הלב שלנו נקי, רחב ופתוח לקשר הבא? נאתר משקעים, כעסים ופחדים שהולכים אתנו. נלמד איך לעבד את אותם ומשקעים מכווצים ולבוא למפגש הזוגי החדש בפניות ובאופן שמאפשר לו באמת להצליח.

מפגש 6 - עושות סדר ברגשות

אהבה, תשוקה, חמלה, היקשרות, תלות, היאחזות, כעס, בושה, פחד, עצב, מבוכה, קנאה, התרגשות, אכזבה, תקווה - נבין איך הרגשות השונים מופעלים בנו, נלמד להבחין בין רגשות ראשוניים לשניוניים ולמה זה כל כך חשוב. מה ההבדל בין להרגיש כעס לבין להגיב מתוך כעס? מה ההבדל בין תלות לפגיעות? מה ההבדל בין אשמה לאחריות? ואיך זה מכריע את החוויה הזוגית שלנו ואת התוצאות שלה

מפגש 7 - יוצאות לדייטים ומתחילות להכיר

איך להביא את עצמי בגרסה הטובה ביותר שלי למפגשים ראשונים? מה אני רוצה שייווצר בהם? איך מייצרים מפגש קרוב ואינטימיות ומה המשמעות של  "חשיבות הפגיעות". איך אפשר להכיל ולהתמודד בצורה מיטיבה עם אי הוודאות של תחילת קשר? מה זו התאהבות ואיך אפשר לאפשר לה לקרות למרות חוויות כואבות מהעבר? איך אני מחליטה מה מהותי עבורי ומה שולי - האם להמשיך בתהליך ההיכרות או לעצור אותו?

מפגש 8 - הריב המיטיב ומקרב לקרבה

נתעורר אל המלחמה הסמויה שנמצאת מתחת לפני השטח של הרבה מאוד יחסים זוגיים ונבין איך אנחנו מזינות אותה ומכרסמות כך באהבה. האם הוא מתנהג בצורה כזו פוגעת בגלל שהוא לא אוהב אותי, כי הוא פגום אלא מפני שהוא במריבה איתי? ואיך לזהות כשגם אני רבה? איך יוצאים מהמלחמה לשלום ובונים קשר קרוב, עדין ומחבר שנותן לך חוויה של ביטחון ונראות. נלמד את חשיבות ההערכה, איתור הצרכים והבקשה.

 

מפגש 9 - מיניות מיטיבה

נבין למה כל מה שלמדנו הופך להיות מורכב יותר בשדה המיני. איך בכל זאת להצליח לפצח את המורכבות הזו? נקבל מפת דרכים איך ליצור ולטפח מניות קשובה, מלאת תשוקה ועוצמתית גם בקשר ארוך טווח.

מפגש 10 - לטפח את גינת הזוגיות

נכיר את שפות האהבה השונות ונבין איך הן מהוות מפתח להצלחה של קשר זוגי לאורך זמן. נתוודע להרגלים שמאפשרים לנו לצמוח נכון יחד כזוג ולטפח זוגיות שמחה.  

Kissing in Nature

אני ממש ממליצה על הסדנא של יערה ליצירת זוגיות מאושרת, ממש לכל אחת! יערה היא מנחה מלאת חכמה וידע וכלים ותרגילים פותחי לב והבנה לגבי דפוסים והנחות שלנו בקשר הזוגי. נהניתי מכל מפגש, קיבלתי המון ידע ופרספקטיבה מעניינת על ענין הזוגיות! אהבתי את התרגילים ואת התובנות שקיבלתי מהם. באופן מיוחד הבנתי שבן הזוג הבא שלי הוא לא מיקרי אלא תוצאה של עבודה מעמיקה ומוכנות בתוכי. ולראיה אחרי 3 מפגשים וניקויים שונים שעשיתי עם עצמי הגיע לי בן הזוג היקר שלי. הרגשתי שהמרחב מוחזק במקצוענות ויש מקום תומך לכל. המלצתי כבר בעבר ואני ממשיכה להמליץ על הקורס. 

א.ג מספרת

התובנה הכי משמעותית שלי הייתה, שנועדתי לאהוב, שזו עבורי תמיד הדרך היחידה. חוויתי תחושות של קבלה ואהבה כלפי עצמי, הרגשתי שאני במקום הנכון, שהמרחב שאני נמצאת בו יאפשר לי לי לזוז להעז ולגעת בעצמי באמת ולמצוא זוגיות.

ע.ש מספרת

 • הזום מעייף אותי, אני אוהבת עבודה קבוצתית ומעגלי שיתוף אבל אני בספק  שאפשר לייצר ככה אינטימיות אמתית"
  עם יד על הלב, גם אני לעולם לא הייתי מאמינה שאפשר. הסדנה הראשונה של "יוצרות זוגיות מאושרת", שהתרחשה לפני שנה, הייתה אמורה להתקיים במרחב סדנאי שבו כל המשתתפות ייפגשו פיזית. בצירוף מקרים מדהים, בדיוק באותו השבוע שבו היא הייתה אמורה להתחיל – התחיל הסגר הראשון. החלטנו להתחיל בזום והייתי המומה מרמת הקרבה והפתיחות שנוצרה בין המשתתפות. ההרגשה הייתה שאנחנו ממש יושבות יחד למפגש קרוב. לאורך התהליך נוצרה אינטימיות מאוד גדולה בין המשתתפות שאפשרה פתיחות עצומה. המפגשים מורכבים לא רק מצפייה במסך. הם כוללים גם תרגילי התבוננות עצמית שבהם את "נחה" מהמסך ועובדת עם עצמך. כמו כן יהיו בהם גם מפגשים בקבוצות קטנות או עבודה בזוגות תוך חלוקה ל"חדרים" בזום. זה באמת עובד נהדר, אם לא הייתי חושבת ככה לא הייתי מציעה את זה.
 • הבנתי שאת עובדת הרבה עם תחושות הגוף ואני ממש לא מתחברת לגוף שלי – אז הסדנה הזו היא בטח לא בשבילי.
  זה נכון שאני עובדת עם תחושות הגוף, כי המיומנות שלי היא לעזור לאנשים להכיר את תחושות הגוף שלהם וכי זה הכלי הכי פורץ דרך שאני מכירה – אבל הי, זה ממש לא אומר שזה לא מתאים לך! ראשית, עבודה עם תחושות הגוף היא ממש לא הכלי היחיד שתקבלי בקורס. יש עוד כל כך הרבה תוכן עשיר ומשמעותי שממש לא כדאי שתתני לזה להפריע לך. עם זאת, לצערי אי אפשר לדלג על זה. אני באמת חושבת שזה מפתח מאוד חיוני לכל תהליך התפתחות, ככה שאם עד היום לא הכרת או לא התחברת לזה - זו יכולה להיות עבורך הזדמנות אדירה. למעשה לכל אדם יש שפה שמתאימה לו ודרך אחרת להתקרב לתחושות הגוף. דווקא סדנה קבוצתית אינטימית שבה אני יכולה להכיר אותך באופן אישי היא הזדמנות מעולה שבה אוכל לחפש איתך איך לתווך את עניין התחושות. ולסיכום - חשבי רגע על אדם שרוצה להיכנס לכושר אבל מתלבט אם להצטרף לקבוצת ריצה כי אין לו כושר לרוץ. המטרה של מדריך הריצה היא לעזור לו לפתח את הכושר לרוץ. הוא לא אמור להגיע לקבוצת הריצה בכושר הזה! זו בדיוק מטרת הלימוד. אנחנו מגיעות ללא מיומנות מסוימת ומפתחות אותה תוך כדי. אני מבטיחה לך שאלך איתך צעד צעד כדי שתרגישי בטוחה.
 • ומה אם הסדנא תגמר ועדיין אמצא את עצמי ללא זוגיות ושוב אחווה חוויית כישלון?
  הי, אני לא מבטיחה לך למצוא את אהבת חייך בעוד 8 שבועות! אם הייתי עושה את זה, זה היה יהיר, שרלטני ורשלני מצדי. אני כן מבטיחה לך שבסוף הסדנה יהיו בידייך מפתחות וכלים רבי עוצמה שינחו אותך איך להמשיך ללכת את דרך ההתפתחות הזוגית שלך מכאן ולהמשיך בה מבלי להתרוקן מאנרגיה באינסוף דייטים שוחקים. הכלים האלה יהיו שלך לתמיד! בנוסף – אני נשארת זמינה עבורך לכל שאלה ומלווה אותך למשך שנה שלמה. בסמוך לסיום הקורס יתפרסם קורס דיגיטלי עם תכני הקורס ואת מקבלת אותו ממני במתנה ככה שהוא איתך בדרך שלך ובקצב שהכי מתאים לך.
 • ניסיתי כבר כל כך הרבה תהליכים – למה שזה יעבוד?
  ראשית - כל הכבוד! אם ניסית כבר הרבה תהליכים זה מראה כמה את מחוייבת למסע ההתפתחות שלך ולעצמך. אין לי ספק שלמדת המון על עצמך במהלך הדרך – ושגם אם הדבר שאת הכי רוצה טרם קרה – כל אחד מהתהליכים האלה קידם אותך כמה צעדים במסע שלך. כל מה שהפקת עד היום יעמוד לרשותך במהלך הסדנה. את לא מתחילה מ"ההתחלה" אלא משתמשת בכל מה שכבר יצרת ופיתחת, ככה שאם כבר עשית תהליכים אז את נמצאת במקום נהדר של מודעות. ביחד עם זאת חשוב שתדעי שהסדנא "יוצרות זוגיות מאושרת" מורכבת מתכנים מאוד ייחודיים שנאספו מעולמות ידע שונים ופותחו במקוריות. כך שיהיה בה חידוש ואתגר למרות כל מה שעברת. זו סדנה שמאוד מתאימה לנשים שעברו כבר מסעות פנימיים עשירים. לקחו בה חלק בעבר פסיכולוגיות, מאמנות להתפתחות, מטפלות מסוגים שונים, מורות ליוגה ועוד. כולן הפיקו הרבה מאוד ערך.
 • ואם לא יבוא לי לשתף בקבוצה, אני פחות אוהבת לדבר בקבוצה"
  את ממש לא חייבת. תוכלי להפיק ערך מהקשבה לבנות האחרות. כיוון שכולנו מהוות השתקפות זו של זו ברמה זו או אחרת, עבודה של אחת מייצרת תהליך פנימי אצל אחרת ואת תפיקי מזה ערך רב.
 • למה להשקיע כל כך הרבה כסף ביצירת זוגיות - משהו שאמור לקרות מעצמו באופן טבעי?
  דבר ראשון, הלוואי שזוגיות תגיע לחייך באופן טבעי וספונטני, כבר מחר בבוקר. אני הכי מאחלת לך את זה בעולם! ועם זאת – אם הגעת לכאן אני מניחה שאת חווה פער, שאת כבר רוצה וזה עדיין לא כאן. למעשה יצירת זוגיות היא לא באמת עניין כל כך פשוט, גם אם אצל חלק מהאנשים זה נראה כאילו כן. יחסים זוגיים באמת קרובים וטובים דורשים מאיתנו להיפגש עם חלקים מאוד עמוקים בתוכינו. אם אין לנו את מהכלים לעשות את זה – אז משהו תמיד ישתבש, כן, אפילו עוד בשלב ההיכרות הראשונית. בסדנה "יוצרות זוגיות מאושרת" תקבלי מפתחות להיכרות מאוד מעמיקה עם עצמך ותביני מה עומד בדרכך מלהגשים את המציאות הזוגית שאת כל כך רוצה. אגב, סדנאות וקורסים ליצירת זוגיות עולים גם הרבה יותר כסף ביחס לתוכן שאת מקבלת כאן, שהוא ייחודי, חדשני ומאוד מעמיק. זאת ועוד, המחיר שאת מקבלת הוא מוזל משמעותית לאור תקופת הקורונה וכיוון שהוא יותר דחוס בזמנים (את כל התוכן את מקבלת בחודשיים במקום בשלושה). ובנימה אישית, חבל על כרגע של חסר שאת חווה. האושר שלך שווה הכל. חשבי – כמה כסף היית מוציאה בשמחה על חופשה זוגית עם האהוב שלך? או על שמלת הכלה לחתונה שלכם? האם לא שווה לך להשקיע אפילו חלק מזה בך ובכך שתהיה לך הזוגיות הזו?
לוגו - הדרך בתוכי.png

אימון והתפתחות אישית בשיטת סאטיה

פרדס חנה 

052-5453507

yaara@haderech-b.co.il.com

 

© 2021 יערה מורי

by BesSite

פייסבוק אייקון.png
bottom of page