Asset 17.png
Asset 19.png

  קורס דיגיטלי מקיף מלווה בקבוצה תהליכית

תהליך מובנה שילווה אותך צעד צעד במסע שלך לעבר הזוגיות שאת מאחלת לעצמך. 
ידע מעמיק ומקיף מעולמות תוכן מגוונים, עשיר בכלים שימושיים ופרקטיים לתרגול ויישום.
קבוצת נשים תומכת שנמצאת במקום דומה לשלך, בה תוכלי לשתף, להקשיב, לקבל מקום מכיל ואכפתי, ולעבור את התהליך יחד.

2 לינואר - 20 למרץ | 2022

לגמר ההרשמה:

₪4,444

   x   ₪370

12 תשלומים

הקורס מיועד בדיוק בשבילך אם

 • את רוצה ליצור זוגיות מאושרת, חיבור כזה שתרגישי שלמה כל כולך לקום איתו בבוקר וללכת לישון יחד בלילה.
   

 • אם את מוכנה להתבונן פנימה ויש לך סקרנות לחקור ולגלות את האדם הכי חשוב בחייך  - את עצמך.
   

 • אם את מרגישה שכבר ניסית כמעט הכול - היית בתהליכים, טיפולים, סדנאות וקורסים, פיתחת מודעות גבוהה ואת כבר כמעט מיואשת. התכנים מעמיקים ומתאימים לנשים ששוחרות תהליכי התפתחות.
   

 • אם את יודעת שלמרות שהמסע לעבר הזוגיות שלך הוא תהליך קשה ויש בו תסכול - לעולם לא תתייאשי, כי אלה החיים היחידים שיש לך, ואת לא תוותרי עד שתשיגי את מה שאת באמת רוצה.
   

 • אם את מבינה שלהשקיע באושר שלך זו ההשקעה הבטוחה והראויה ביותר מכל השקעה כספית אחרת.
   

 • אם את מבינה את הערך של קבוצה תהליכית שבה את שייכת ומקבלת ליווי שרואה אותך ונותן לך מקום.

אם ענית 'כן' - על אחת או יותר מהשאלות האלה - כנראה ש"יוצרות זוגיות מאושרת" בדיוק בשבילך.

לימוד של ידע חדשני, מעמיק ומאיר עיניים

מה זה כולל?

 • 10 שיעורים דיגיטליים שכוללים כ-70 סרטונים ונמצאים זמינים עבורך למשך שנה שלמה.
 • בונוס: קבוצת ליווי אונליין - 12 מפגשים חיים קבוצתיים בני שעה וחצי, שיתמכו בך ובתהליך שלך. יחד עם קבוצת נשים שנמצאת בדיוק במקום שלך בה תוכלי לשתף ולשאול כל מה שתרצי.
 • גישה לאזור סודי ומאובטח שבו נמצאים כל השיעורים המוקלטים פתוחים אך ורק עבור המשתתפות למשך שנה שלמה.
 • ליווי אישי ומענה נגיש לאורך כל הסדנה במייל ובטלפון.
 • תרגילים ותכנים מעוררי השראה להמשך העבודה וההתפתחות בבית בין הפגישות.
 • שייכות לקבוצת ווטסאפ שבה תוכלי לשתף ולהתייעץ גם מחוץ לזמני המפגשים.
 • כל התכנים (הן של הקורס והן של המפגשים החיים) נגישים לך בכל שעה ביום באיזור הסודי באתר ופתוחים למשך שנה שלמה.

כן, יכול להיות שכבר בסוף הסדנה את תמצאי את עצמך בזוגיות המאושרת שלך!
(זה כבר קרה, ואפילו בתחילתה). אבל אני מבטיחה לך שגם אם זה לא יקרה מיד - תמצאי את עצמך עם כלים אפקטיביים, שימושיים וברורים להמשך הדרך שלך לעבר הזוגיות המאושרת שלך. 
תרגישי שהמפתחות בידיים שלך - ואת יודעת בדיוק איך להתקדם במסע הזה באופן שיעצים אותך ויחבר אותך לכוחות שלך כל יום יותר ויותר. 

עלי ועל מסע הזוגיות שלי

שמי יערה מורי, בת 40 בת זוג של ליאור ואמא לאביב התינוקת. סוף סוף. כמה שנים רציתי להיות בזוגיות טובה ויציבה! 
אני מאמנת סאטית להתפתחות אישית ורגשית עם ניסיון של 9 שנים ואלפי שעות קליניקה.
הרבה שנים כמהתי לזוגיות, נכנסתי למערכות יחסים שהסתיימו בשברון-לב וכאבתי את הלבדות. ראיתי את החברות והחברים שלי מקימים משפחה.
שמחתי בשבילם, כמובן, אבל גם משהו בי התכווץ -
מתי יגיע התור שלי?

WhatsApp Image 2021-12-05 at 10.36.43.jpeg

ככל שהשנים עברו כבר ממש חששתי שלא אמצא את האיש שלי להקים איתו משפחה. ניסיתי הכול - עברתי תהליכי התפתחות בכל מיני דרכים, ולמדתי כל מה שיכולתי על זימון ויצירת זוגיות. קיוויתי, שמחתי, התאכזבתי, התייאשתי, שוב קיוויתי, שוב גיליתי עוד משהו וניסיתי מחדש, שוב כאבתי וקמתי עד ש - משהו בקע בי ומצאתי את עצמי בזוגיות מופלאה כמו שתמיד חלמתי.
בכל יום מחדש בשלוש השנים האחרונות אני בהודיה ענקית על האיש הזה שהגיע לחיי וממלא אותם בשמחה.
וזה בדיוק מה שאני מאחלת לך ולכל אישה שרוצה לחיות בזוגיות מאושרת.
את כל הידע שרכשתי לאורך השנים אני רוצה להעביר לך באהבה, למען שימושך, כדי שיקצר את הדרך שלך ותגיעי לזוגיות שלך במהרה. אספתי ממנו את התכנים האפקטיביים והאיכותיים ביותר ואני מגישה לך את כולם יחד באריזה אחת.
רוצה לצאת לדרך חדשה?

ובנימה אישית, 

אני יודעת שהדרך לזוגיות יכולה להיות מייאשת וגם מבלבלת, ממש מסע. יש כל כך הרבה מורים וכלים - איך אני יודעת מה נכון ואיך להתקדם?

יכול להיות שלפעמים את ניגשת לאתר ההיכרויות ומחליטה שאת לא יוצאת משם עד שיוצא עשן. באמת את יוצאת לדייטים  ומנסה, אבל זה מתיש ומאכזב כל פעם מחדש. 

יכול להיות שלפעמים את אומרת לעצמך שזה הזמן להרפות, להתמקד בעצמך ולחזק את האמונה שזה יגיע בזמנו, כמו שכל דבר קורה בזמנו. בהתחלה את אולי חווה הקלה גדולה, אבל ככל שהזמן עובר וכלום לא קורה - שוב מתגנב הייאוש.

כמה זמן עוד יכול לעבור?

בקורס "יוצרות זוגיות מאושרת" את תקבלי כלים מסודרים ומלאי עוצמה שילמדו אותך איך להתקדם לעבר הזוגיות המאושרת שלך וגם להתמלא בכוחות שלך מבלי להישחק.

סילבוס

מפגש 1 - התמצית הייחודית שיש רק לך

נפגש עם עצמינו ברבדים עמוקים שלא הכרנו, דרך תרגילים שעוקפים את המודע, נגלה: מה באמת חשוב לי בזוגיות? מה הערכים שמניעים אותי בדרך לזוגיות ולאיזה איכויות בתוכי כדאי לי להתחבר כדי למגנט אלי את החיבור הזוגי המדויק לי? נבין איך התובנות הללו משפיעות על הבחירות שלנו כאן ועכשיו.

 

מפגש 2 - צוללות אל תחושות הגוף

נצלול אל העולם הכמוס שבמעמקי הגוף. נכיר ונלמד לעבוד עם מערכת החישה ומערכת הנשימה.  ננסה לאתר תחושות גוף דומיננטיות ולפתח את היכולתץ להיות איתן בנינוחות. נבין - איך זה משרת אותנו בתהליך לעבר חיים זוגיים?

 

מפגש 3 - נפגשות עם הילדה שבפנים

נתחבר אל חוויות ילדיות מכוננות. נחקור כיצד הן מעצבות את דפוסי התגובה וההיקשרות הזוגיים שלנו ואיך ניתן לעבוד איתן באופן שיסב לנו עוד חופש ביצירת יחסים זוגיים. נפגש עם הילדה הפנימית, נהדק איתה את היחסים ונהפוך את הקשר עמה למשאב שזמין עבורנו כמקור עוצמה בכל רגע ורגע.

 

מפגש 4 -מגלות אמונות

דרך תרגילים עוקפי מודע נחקור - "מה האמונות שמנהלות אותי? מה האמונות שדרכן אני רואה את העולם?" לאחר שנגלה אותן, נלמד איך לעבוד איתן  ולהיות יותר חופשיות מהאחיזה שלהן על הבחירות הזוגיות שלנו. 

 

מפגש 5 - משלימות יחסים וסוגרות מעגל

איך לסגור את קשרי העבר בצורה מעצימה כך שישאירו את הלב שלנו נקי, רחב ופתוח לקשר הבא? נאתר משקעים, כעסים ופחדים שהולכים אתנו. נלמד איך לעבד את אותם ומשקעים מכווצים ולבוא למפגש הזוגי החדש בפניות ובאופן שמאפשר לו באמת להצליח.

מפגש 6 - עושות סדר ברגשות

אהבה, תשוקה, חמלה, היקשרות, תלות, היאחזות, כעס, בושה, פחד, עצב, מבוכה, קנאה, התרגשות, אכזבה, תקווה - נבין איך הרגשות השונים מופעלים בנו, נלמד להבחין בין רגשות ראשוניים לשניוניים ולמה זה כל כך חשוב. מה ההבדל בין להרגיש כעס לבין להגיב מתוך כעס? מה ההבדל בין תלות לפגיעות? מה ההבדל בין אשמה לאחריות? ואיך זה מכריע את החוויה הזוגית שלנו ואת התוצאות שלה

מפגש 7 - יוצאות לדייטים ומתחילות להכיר

איך להביא את עצמי בגרסה הטובה ביותר שלי למפגשים ראשונים? מה אני רוצה שייווצר בהם? איך מייצרים מפגש קרוב ואינטימיות ומה המשמעות של  "חשיבות הפגיעות". איך אפשר להכיל ולהתמודד בצורה מיטיבה עם אי הוודאות של תחילת קשר? מה זו התאהבות ואיך אפשר לאפשר לה לקרות למרות חוויות כואבות מהעבר? איך אני מחליטה מה מהותי עבורי ומה שולי - האם להמשיך בתהליך ההיכרות או לעצור אותו?

מפגש 8 - הריב המיטיב ומקרב לקרבה

נתעורר אל המלחמה הסמויה שנמצאת מתחת לפני השטח של הרבה מאוד יחסים זוגיים ונבין איך אנחנו מזינות אותה ומכרסמות כך באהבה. האם הוא מתנהג בצורה כזו פוגעת בגלל שהוא לא אוהב אותי, כי הוא פגום אלא מפני שהוא במריבה איתי? ואיך לזהות כשגם אני רבה? איך יוצאים מהמלחמה לשלום ובונים קשר קרוב, עדין ומחבר שנותן לך חוויה של ביטחון ונראות. נלמד את חשיבות ההערכה, איתור הצרכים והבקשה.

 

מפגש 9 - מיניות מיטיבה

נבין למה כל מה שלמדנו הופך להיות מורכב יותר בשדה המיני. איך בכל זאת להצליח לפצח את המורכבות הזו? נקבל מפת דרכים איך ליצור ולטפח מניות קשובה, מלאת תשוקה ועוצמתית גם בקשר ארוך טווח.

מפגש 10 - לטפח את גינת הזוגיות

נכיר את שפות האהבה השונות ונבין איך הן מהוות מפתח להצלחה של קשר זוגי לאורך זמן. נתוודע להרגלים שמאפשרים לנו לצמוח נכון יחד כזוג ולטפח זוגיות שמחה.  

Kissing in Nature

אני ממש ממליצה על הסדנא של יערה ליצירת זוגיות מאושרת, ממש לכל אחת! יערה היא מנחה מלאת חכמה וידע וכלים ותרגילים פותחי לב והבנה לגבי דפוסים והנחות שלנו בקשר הזוגי. נהניתי מכל מפגש, קיבלתי המון ידע ופרספקטיבה מעניינת על ענין הזוגיות! אהבתי את התרגילים ואת התובנות שקיבלתי מהם. באופן מיוחד הבנתי שבן הזוג הבא שלי הוא לא מיקרי אלא תוצאה של עבודה מעמיקה ומוכנות בתוכי. ולראיה אחרי 3 מפגשים וניקויים שונים שעשיתי עם עצמי הגיע לי בן הזוג היקר שלי. הרגשתי שהמרחב מוחזק במקצוענות ויש מקום תומך לכל. המלצתי כבר בעבר ואני ממשיכה להמליץ על הקורס. 

א.ג מספרת

התובנה הכי משמעותית שלי הייתה, שנועדתי לאהוב, שזו עבורי תמיד הדרך היחידה. חוויתי תחושות של קבלה ואהבה כלפי עצמי, הרגשתי שאני במקום הנכון, שהמרחב שאני נמצאת בו יאפשר לי לי לזוז להעז ולגעת בעצמי באמת ולמצוא זוגיות.

ע.ש מספרת

לוגו - הדרך בתוכי.png

אימון והתפתחות אישית בשיטת סאטיה

פרדס חנה 

052-5453507

yaara@haderech-b.co.il.com

 

© 2021 יערה מורי

by BesSite

פייסבוק אייקון.png