יוצרות זוגיות מאושרת 

להחזיק בידייך את המפתחות לאושר הזוגי שלך

 

  קורס דיגיטלי מקיף מלווה בקבוצה תהליכית 

love-2381378_1920.jpg

תהליך מובנה שילווה אותך צעד צעד במסע שלך לעבר הזוגיות שאת מאחלת לעצמך. 
ידע מעמיק ומקיף מעולמות תוכן מגוונים, עשיר בכלים שימושיים ופרקטיים לתרגול ויישום.

קבוצת נשים תומכת שנמצאת במקום דומה לשלך, בה תוכלי לשתף, להקשיב, לקבל מקום מכיל ואכפתי, ולעבור את התהליך יחד.

לגמר ההרשמה המוקדמת 

2.1.22- 20.3.22

הקורס מיועד בדיוק בשבילך אם ~

 • את רוצה ליצור זוגיות מאושרת, חיבור כזה שתרגישי שלמה כל כולך לקום איתו בבוקר וללכת לישון יחד בלילה.
   

 • אם את מוכנה להתבונן פנימה ויש לך סקרנות לחקור ולגלות את האדם הכי חשוב בחייך  - את עצמך.
   

 • אם את מרגישה שכבר ניסית כמעט הכול - היית בתהליכים, טיפולים, סדנאות וקורסים, פיתחת מודעות גבוהה ואת כבר כמעט מיואשת. התכנים מעמיקים ומתאימים לנשים ששוחרות תהליכי התפתחות.
   

 • אם את יודעת שלמרות שהמסע לעבר הזוגיות שלך הוא תהליך קשה ויש בו תסכול - לעולם לא תתייאשי, כי אלה החיים היחידים שיש לך, ואת לא תוותרי עד שתשיגי את מה שאת באמת רוצה.
   
 • אם את מבינה שלהשקיע באושר שלך זו ההשקעה הבטוחה והראויה ביותר מכל השקעה כספית אחרת.
   
 • אם את מבינה את הערך של קבוצה תהליכית שבה את שייכת ומקבלת ליווי שרואה אותך ונותן לך מקום.
   

 

אם ענית 'כן' - על אחת או יותר מהשאלות האלה -
כנראה ש"יוצרות זוגיות מאושרת" בדיוק בשבילך.

10 שיעורי עומק בקורס דיגיטלי מקיף שמשלב ידע
התפתחותי עמוק, משמעותי וסוחף עם תרגילים
להתפתחות עצמית


12  מפגשים שבועיים בזום עם קבוצת נשים שתלווה אותך בדרך שלך ותיתן לך מקום שבו תוכלי לשתף ולהתרווח

 לימוד של ידע חדשני, מעמיק ומאיר עיניים
שיתוף בקבוצה נשית תומכת ולימוד מתוך חכמת המעגל
תרגילים והתנסות לחקירה פנימית והיכרות עצמית ברמה חדשה
כן, יכול להיות שכבר בסוף הסדנה את תמצאי את עצמך בזוגיות המאושרת שלך!
(זה כבר קרה, ואפילו בתחילתה). אבל אני מבטיחה לך שגם אם זה לא יקרה מיד - תמצאי את עצמך עם כלים אפקטיביים, שימושיים וברורים להמשך הדרך שלך לעבר הזוגיות המאושרת שלך. 
תרגישי שהמפתחות בידיים שלך - ואת יודעת בדיוק איך להתקדם במסע הזה באופן שיעצים אותך ויחבר אותך לכוחות שלך כל יום יותר ויותר. 
כן, אני מוכנה לצאת לתהליך משמעותי ומשנה חיים

  רק אל תשכחי להזין את קוד הקופון שלך presale ותראי איך המחיר מתעדכן

עלי ועל מסע הזוגיות שלי ~
שמי יערה מורי, בת 40 בת זוג של ליאור ואמא לאביב התינוקת. סוף סוף. כמה שנים רציתי להיות בזוגיות טובה ויציבה! 
אני מאמנת סאטית להתפתחות אישית ורגשית עם ניסיון של 9 שנים ואלפי שעות קליניקה.

הרבה שנים כמהתי לזוגיות, נכנסתי למערכות יחסים שהסתיימו בשברון-לב וכאבתי את הלבדות. ראיתי את החברות והחברים שלי מקימים משפחה.
שמחתי בשבילם, כמובן, אבל גם משהו בי התכווץ - מתי יגיע התור שלי?

בשיקשוק - צילום גיל בר-און.jpg

ככל שהשנים עברו כבר ממש חששתי שלא אמצא את האיש שלי להקים איתו משפחה. ניסיתי הכול - עברתי תהליכי התפתחות בכל מיני דרכים, ולמדתי כל מה שיכולתי על זימון ויצירת זוגיות. קיוויתי, שמחתי, התאכזבתי, התייאשתי, שוב קיוויתי, שוב גיליתי עוד משהו וניסיתי מחדש, שוב כאבתי וקמתי עד ש - משהו בקע בי ומצאתי את עצמי בזוגיות מופלאה כמו שתמיד חלמתי.
בכל יום מחדש בשלוש השנים האחרונות אני בהודיה ענקית על האיש הזה שהגיע לחיי וממלא אותם בשמחה. וזה בדיוק מה שאני מאחלת לך ולכל אישה שרוצה לחיות בזוגיות מאושרת.
את כל הידע שרכשתי לאורך השנים אני רוצה להעביר לך באהבה, למען שימושך, כדי שיקצר את הדרך שלך ותגיעי לזוגיות שלך במהרה. אספתי ממנו את התכנים האפקטיביים והאיכותיים ביותר ואני מגישה לך את כולם יחד באריזה אחת.
רוצה לצאת לדרך חדשה?

 

ובנימה אישית, 

אני יודעת שהדרך לזוגיות יכולה להיות מייאשת וגם מבלבלת, ממש מסע. יש כל כך הרבה מורים וכלים - איך אני יודעת מה נכון ואיך להתקדם?

יכול להיות שלפעמים את ניגשת לאתר ההיכרויות ומחליטה שאת לא יוצאת משם עד שיוצא עשן. באמת את יוצאת לדייטים  ומנסה, אבל זה מתיש ומאכזב כל פעם מחדש. 

יכול להיות שלפעמים את אומרת לעצמך שזה הזמן להרפות, להתמקד בעצמך ולחזק את האמונה שזה יגיע בזמנו, כמו שכל דבר קורה בזמנו. בהתחלה את אולי חווה הקלה גדולה, אבל ככל שהזמן עובר וכלום לא קורה - שוב מתגנב הייאוש.

כמה זמן עוד יכול לעבור?

בקורס "יוצרות זוגיות מאושרת" את תקבלי כלים מסודרים ומלאי עוצמה שילמדו אותך איך להתקדם לעבר הזוגיות המאושרת שלך וגם להתמלא בכוחות שלך מבלי להישחק. 

משתתפות מספרות

תודה לך על סדנא משמעותית, מאירת עיניים ומרחיבת לב. הסדנא שלך, הצליחה לעזור לי להבין את עצמי לעומק, להבהיר את הדברים החשובים לי בתוך הזוגיות שלי, ונתנה לי כלים לנשום, להתחבר לעצמי בצורה עמוקה ומלאת אהבה וכבוד. ובאופן דומה, להנכיח הלך רוח וערכים אותם אני מחפשת בזוגיות, בחיי באופן מעשי ויומיומי.

האווירה שיצרת בתוך הקבוצה שלנו הייתה מחזקת ומעשירה. הרגשתי שתחת הנחייתך, כולנו עוברות את התהליך שלנו, כל אחת בנפרד, אך גם יחד, לומדת זו מזו, בתמיכה הדדית וממקום אוהב.

תודה רבה לך על כל אלה. גם אחרי הסדנה, אני ממשיכה לחזור לערך הרב שקיבלתי בה, לכלים הטובים והיא מהווה מקור כוח. הייתי רוצה לכתוב אפילו יותר, באמת שזה היה נפלא עבורי. 

אישה אייקון צד שמאל.png

(ע.א)

אני ממש ממליצה על הסדנא של יערה ליצירת זוגיות מאושרת, ממש לכל אחת! יערה היא מנחה מלאת חכמה וידע וכלים ותרגילים פותחי לב והבנה לגבי דפוסים והנחות שלנו בקשר הזוגי. נהניתי מכל מפגש, קיבלתי המון ידע ופרספקטיבה מעניינת על ענין הזוגיות! אהבתי את התרגילים ואת התובנות שקיבלתי מהם. באופן מיוחד הבנתי שבן הזוג הבא שלי הוא לא מיקרי אלא תוצאה של עבודה מעמיקה ומוכנות בתוכי. ולראיה אחרי 3 מפגשים וניקויים שונים שעשיתי עם עצמי הגיע לי בן הזוג היקר שלי. הרגשתי שהמרחב מוחזק במקצוענות ויש מקום תומך לכל. המלצתי כבר בעבר ואני ממשיכה להמליץ על הקורס. 

אישה אייקון סגול.png

(א.ג)

אני רוצה להודות לך ואף הרבה יותר על המסע המופלא הזה שעברתי ועדיין עוברת איתך. אמרתי לך לאורך כל הדרך כמה כל אימון בקבוצה היה משמעותי עבורי ועדיין מעכלת את התכנים החשובים, והשיתופים של הבנות.

את מקסימה, מקצועית, עם לב ענק, מטפלת ומורה בהוויתך... תודה לך על מי שאת, והעומק שבך שמוציא מכל דבר את המקסימום פוטנציאל שלו. התכנים שאת מביאה בכל מפגש ממש עוצמתיים ומעוררים מבפנים, שנים של שיחות וטיפולים וכאן אני מגיעה לעומקים שלא פגשתי, תודה לכן. 

אישה אייקון צד שמאל.png

(מ.א)

אישה אייקון סגול.png

(ה.מ)

הקורס היה מאוד טוב, מעשיר, מלמד, פותח עיניים, מפקס, נעים. בעיקר העלית מודעות. בחיפוש זוגיות או שיפור זוגיות יש המון המון כאב ואת ידעת, בחכמה וברגישות רבה, ליצור מרחב מאפשר לגעת במקומות כואבים בלי דרמה, בלי להתפרק. אפשרת לכל אחת ואחת מאתנו לגעת במקומות האלה ולעבוד עם מה שיש שם, עם מה שעולה. תודה גדולה ויישר כוח על פועלך החשוב. 

 התובנה הכי משמעותית שלי הייתה, שנועדתי לאהוב, שזו עבורי תמיד הדרך היחידה. חוויתי תחושות של קבלה ואהבה כלפי עצמי, הרגשתי שאני במקום הנכון, שהמרחב שאני נמצאת בו יאפשר לי לי לזוז להעז ולגעת בעצמי באמת ולמצוא זוגיות.

אישה אייקון צד שמאל.png

(ע.ש)

אני ממליצה מאד לקבל ערך ולהשתתף בקורס בנושא הזוגיות עם יערה מורי היקרה. המבט של יערה על נושא הזוגיות הוא מבט של אדם מעמיק שלוקח אחריות על גורלו ומזמין אותנו גם ללמוד איך לקחת אחריות על הבחירות שלנו בתוך יחסים ולהבין את עצמנו טוב יותר. יערה מלאת סבלנות, נדיבות, חוכמה ויכולת אבחנה והיא יודעת להקשיב ממש לעומק ולראות כל מי שמולה דרך עיני הלב. זה מעורר המון אמון ורצון להיחשף. וכשנחשפים הריפוי יכול להגיע וגם החיוך.

השתתפתי בקורס עם יערה דרך הזום והרגשתי מחובקת לאורך כל הדרך למרות שהיינו כל משתתפת בביתה היא. נוצרה אינטימיות, חשיפות, ופרגון ואני בטוחה שזה ייקרה גם בסדנאות הבאות בזכות הדרך שבה יערה בונה את הסדנה ושומרת עליה כמרחב מוגן ובטוח להתפתחות וצמיחה. 

נראה לי שהדבר הכי חזק ועוצמתי שאני לוקחת איתי מסדנת הזוגיות עם יערה הוא השראה מהאישיות העוצמתית שלה עצמה. מהעוצמה הזו, והרגישות הזו, נולד משהו, מתרחש ריפוי ודיוק ואז כל אחת פשוט צועדת בדרך שלה, בתוך התהליך וגם אחריו, תוך כדי שבפעימת המפגשים היא מלווה בהרבה אהבה בתוך מרחב לחקירה וגדילה. ומשם השמים הם הגבול, אפשר לברוא מציאות, להנכיח את החלומות שלנו, לבטא את קולנו, להיפתח, להיפגש... מרגיש לי שכל סדנה תיראה אחרת כי היא תמיד מתרחשת בהווה מסוים עם מאה אחוז של מסירות מצד יערה לתהליך, למשתתפות ולפלאים שיכולים להיוולד במרחב הזה. איזה כייף למי שעוד יצעדו איתה בדרך! 

אישה אייקון סגול.png

(ע.ז)

אז כמה זה עולה?
עכשיו בהרשמה המוקדמת

12

במקום

  ₪4444

₪3,120
 לגמר ההרשמה המוקדמת

= תשלומים    x 260

אז מה זה כולל?
וואו את לא תאמיני...

 • 10 שיעורים דיגיטליים שכוללים כ-70 סרטונים ונמצאים זמינים עבורך למשך שנה שלמה.
 • גישה לאזור סודי ומאובטח שבו נמצאים כל השיעורים המוקלטים פתוחים אך ורק עבור המשתתפות למשך שנה שלמה.
 • ליווי אישי ומענה נגיש לאורך כל הסדנה במייל ובטלפון.
 • תרגילים ותכנים מעוררי השראה להמשך העבודה וההתפתחות בבית בין הפגישות.
 • שייכות לקבוצת ווטסאפ שבה תוכלי לשתף ולהתייעץ גם מחוץ לזמני המפגשים.
 • כל התכנים (הן של הקורס והן של המפגשים החיים) נגישים לך בכל שעה ביום באיזור הסודי באתר ופתוחים למשך שנה שלמה.

בונוס מיוחד:


קבוצת ליווי אונליין - 12 מפגשים חיים בני שעה וחצי (!!!)
12 מפגשי זום קבוצתיים שיתמכו בך בתהליך שלך.

קבוצת נשים שנמצאת בדיוק במקום שלך בה תוכלי לשתף ולשאול כל מה שתרצי .

מדהים! אפשר בבקשה לראות את הסילבוס המלא?

 

מפגש 1 - התמצית הייחודית שיש רק לך

נפגש עם עצמינו ברבדים עמוקים שלא הכרנו, דרך תרגילים שעוקפים את המודע, נגלה: מה באמת חשוב לי בזוגיות? מה הערכים שמניעים אותי בדרך לזוגיות ולאיזה איכויות בתוכי כדאי לי להתחבר כדי למגנט אלי את החיבור הזוגי המדויק לי? נבין איך התובנות הללו משפיעות על הבחירות שלנו כאן ועכשיו.

 

מפגש 2 - צוללות אל תחושות הגוף

נצלול אל העולם הכמוס שבמעמקי הגוף. נכיר ונלמד לעבוד עם מערכת החישה ומערכת הנשימה.  ננסה לאתר תחושות גוף דומיננטיות ולפתח את היכולתץ להיות איתן בנינוחות. נבין - איך זה משרת אותנו בתהליך לעבר חיים זוגיים?

 

מפגש 3 - נפגשות עם הילדה שבפנים

נתחבר אל חוויות ילדיות מכוננות. נחקור כיצד הן מעצבות את דפוסי התגובה וההיקשרות הזוגיים שלנו ואיך ניתן לעבוד איתן באופן שיסב לנו עוד חופש ביצירת יחסים זוגיים. נפגש עם הילדה הפנימית, נהדק איתה את היחסים ונהפוך את הקשר עמה למשאב שזמין עבורנו כמקור עוצמה בכל רגע ורגע.

 

מפגש 4 -מגלות אמונות

דרך תרגילים עוקפי מודע נחקור - "מה האמונות שמנהלות אותי? מה האמונות שדרכן אני רואה את העולם?" לאחר שנגלה אותן, נלמד איך לעבוד איתן  ולהיות יותר חופשיות מהאחיזה שלהן על הבחירות הזוגיות שלנו. 

 

מפגש 5 - משלימות יחסים וסוגרות מעגל

איך לסגור את קשרי העבר בצורה מעצימה כך שישאירו את הלב שלנו נקי, רחב ופתוח לקשר הבא? נאתר משקעים, כעסים ופחדים שהולכים אתנו. נלמד איך לעבד את אותם ומשקעים מכווצים ולבוא למפגש הזוגי החדש בפניות ובאופן שמאפשר לו באמת להצליח.

מפגש 6 - עושות סדר ברגשות

אהבה, תשוקה, חמלה, היקשרות, תלות, היאחזות, כעס, בושה, פחד, עצב, מבוכה, קנאה, התרגשות, אכזבה, תקווה - נבין איך הרגשות השונים מופעלים בנו, נלמד להבחין בין רגשות ראשוניים לשניוניים ולמה זה כל כך חשוב. מה ההבדל בין להרגיש כעס לבין להגיב מתוך כעס? מה ההבדל בין תלות לפגיעות? מה ההבדל בין אשמה לאחריות? ואיך זה מכריע את החוויה הזוגית שלנו ואת התוצאות שלה

מפגש 7 - יוצאות לדייטים ומתחילות להכיר

איך להביא את עצמי בגרסה הטובה ביותר שלי למפגשים ראשונים? מה אני רוצה שייווצר בהם? איך מייצרים מפגש קרוב ואינטימיות ומה המשמעות של  "חשיבות הפגיעות". איך אפשר להכיל ולהתמודד בצורה מיטיבה עם אי הוודאות של תחילת קשר? מה זו התאהבות ואיך אפשר לאפשר לה לקרות למרות חוויות כואבות מהעבר? איך אני מחליטה מה מהותי עבורי ומה שולי - האם להמשיך בתהליך ההיכרות או לעצור אותו?

מפגש 8 - הריב המיטיב ומקרב לקרבה

נתעורר אל המלחמה הסמויה שנמצאת מתחת לפני השטח של הרבה מאוד יחסים זוגיים ונבין איך אנחנו מזינות אותה ומכרסמות כך באהבה. האם הוא מתנהג בצורה כזו פוגעת בגלל שהוא לא אוהב אותי, כי הוא פגום אלא מפני שהוא במריבה איתי? ואיך לזהות כשגם אני רבה? איך יוצאים מהמלחמה לשלום ובונים קשר קרוב, עדין ומחבר שנותן לך חוויה של ביטחון ונראות. נלמד את חשיבות ההערכה, איתור הצרכים והבקשה.

 

מפגש 9 - מיניות מיטיבה

נבין למה כל מה שלמדנו הופך להיות מורכב יותר בשדה המיני. איך בכל זאת להצליח לפצח את המורכבות הזו? נקבל מפת דרכים איך ליצור ולטפח מניות קשובה, מלאת תשוקה ועוצמתית גם בקשר ארוך טווח.

מפגש 10 - לטפח את גינת הזוגיות

נכיר את שפות האהבה השונות ונבין איך הן מהוות מפתח להצלחה של קשר זוגי לאורך זמן. נתוודע להרגלים שמאפשרים לנו לצמוח נכון יחד כזוג ולטפח זוגיות שמחה.  

יש לך שאלות נוספות? מוזמנת ליצור קשר
כן, אני מוכנה לצאת לתהליך משמעותי ומשנה חיים

  רק אל תשכחי להזין את קוד הקופון שלך presale ותראי איך המחיר מתעדכן
לוגו - הדרך בתוכי.png

אימון והתפתחות אישית בשיטת סאטיה

פרדס חנה 

052-5453507

yaara@haderech-b.co.il.com

 

© 2021 יערה מורי

by BesSite

פייסבוק אייקון.png