הזמנה לתהליך מרתק בשיטת אימון יוצאת דופן – אימון סאטי


לפני כחמש שנים למדתי אימון בקורס קטן ולא מוכר. לא חשבתי אז שאהיה מאמנת. עבדתי עם נוער בבית ספר דמוקרטי ובסך הכול רציתי לשכלל את הכלים שלי. במקביל הייתי מורה ליוגה ומה שריתק אותי זה הקשר בין עקרונות היוגה להתפתחות האפשרית של האדם.

בקורס האימון קרו לי שני דברים נהדרים:

גיליתי שאימון הוא חלק בלתי נפרד מהייעוד שלי, מהתשוקה וההנאה שלי.

הכרתי מאמנת ואישה מרשימה בשם נאוה עזריה.

נאוה הדריכה אותי בתחילת דרכי כמאמנת ואחר כך המשכתי להתאמן אצלה, פשוט כי ראיתי אדם גדול שמאפשר לי לגדול בעצמי. לאחר מכן הבנתי שהיא מאמנת בשיטה ייחודית שנקראת סאטיה.

מה מיוחד בשיטת סאטיה? שיטת האימון הסאטית הינה יוצאת-דופן בעוצמתה ובעומק המפנה שהיא מאפשרת לאנשים לחולל בחייהם. אימון בשיטה זו מאפשרת עצירה, התבוננות ותפיסת מציאות מחודשת, המביאים לפריצת דרך משמעותית, לרוחב כל תחומי החיים. זו שיטה שמבוססת על הקשבה עמוקה פנימה ללא שום עצה או הכוונה. היא עובדת על "מי אני" ולא "מה אני עושה". המצפן המרכזי שלה הוא התחושות והנשימה של המתאמנת ולא מודל זה או אחר. כמורה ליוגה גיליתי שיטה שמחוברת לחלוטין לחכמת היוגה, דרך טרנספורמטיבית שמאפשרת לכל אדם בכל שלב לחולל מפנה בחייו.

לאחר כשנה הפסקתי לאמן כי חוויתי פער משמעותי בין הכלים שקיבלתי בקורס לבין התהליך העוצמתי שאני עברתי כמתאמנת. יחד עם זאת המשכתי להתאמן. לפני כשנה וחצי פגשתי את נאטלי בן דוד – מי שפיתחה את השיטה. אישה חלוצה, חדורת חזון ובעלת ידע יוצא דופן על מבנה התודעה האנושי. הבנתי שהגעתי הביתה והתחלתי ללמוד אצלה בעצמי להיות מאמנת בשיטת סאטיה. לאורך כל השנים עד היום המשכתי להתאמן בשיטה זו (למעט הפסקות), בשנה האחרונה אצל מאמן בכיר ומעורר השראה – גל מדלי.

במרחב האימוני זכיתי לחולל פריצות דרך משמעותיות בחיי: התפטרתי מעבודתי בחינוך והתמסרתי להוראת היוגה והאימון האישי; גיליתי שהתשוקה העמוקה שלי היא ליצור מופע שעוסק בטרנספורמציה ויצרתי אותו - "גלגול נשימות"; יחסים משמעותיים וקרובים בחיי, בקרב המשפחה למשל, הפכו להרמוניים ונעימים יותר; נעשיתי שמחה ורגועה יותר; ולאחרונה, אחרי חודשים של אימון, קיבלתי אהבה גדולה.

במהלך השנה האחרונה חזרתי לאמן בעצמי במסגרת הסטאז', מסגרת של מספר חודשי אימון בעלות מוזלת. כך אימנתי כ-8 מתאמנים ומתאמנות. בחודשים אלה פגשתי מקרוב אנשים נהדרים, בגילאים מגוונים, בני שני המינים, שהחליטו לחולל מפנה בתחומים שונים בחייהם: יחסים זוגיים ומשפחתיים, יחסים עם אוכל וגוף, פרנסה, קריירה, הגשמה עצמית, שמחת חיים, יחסים חברתיים ועוד. ליוויתי אנשים שחוו שבר גדול כגון גירושין ויצאו ממנו מועצמים. במהלך חודשים אלה ראיתי אותם משתנים לנגד עיני וגיליתי את כוחה של השיטה – הפעם מהצד השני - כמאמנת. אני ממשיכה לאמן מאז ורואה מדי יום את הפירות המרגשים של הקשבה יוצאת דופן ללב ולגוף.

אני מזמינה אותך לתהליך ייחודי, מרתק ועצמתי. באמצעות השיטה תוכל/י להעמיק את ההיכרות עם עצמך, להתמודד עם אתגר משמעותי בחייך, עם כאב או קושי, להתחבר לייעוד, לחולל מפנה בכל תחום שתבחר/י, במערכות יחסים משמעותיות בחייך ובעיקר במערכת היחסים שלך עם עצמך.

אני מקבלת מתאמנים ומתאמנות, מבוגרים ובני נוער, בפרדס חנה וברחובות.

מספר הטלפון שלי 052-5453507

תודה רבה ובאהבה, יערה


9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)