אימון יוגה חגיגי - 108 ברכות לצדק חברתי


אימון יוגה חגיגי - 108 ברכות לצדק חברתי

נתכנס לאימון של '108 ברכות-לשמש' כחלק מהמאבק הכולל לצדק חברתי

מי? כולם! מורים ליוגה, מתרגלים ותיקים וחדשים וגם מי שמעולם לא התנסה ביוגה בעבר! 108 נשמע הרבה? נכון, אבל ממש לא מוכרחים לעשות הכול. כל ברכה לשמש ולצדק חברתי חשובה ומשמעותית ואפשר גם פשוט לצפות ולהיות. בואו להשתתף בדרככם, כך שניצור יחד מעגל גדול של תמיכה.

למה? היוגה היא דרך ששמה במרכז את הערכים אי-אלימות ואמת ומכירה בקשר של אחריות הדדית בין בני האדם. תרגול היוגה החגיגי הוא קריאה להחליף את השחיתות באמת ובצדק, להחליף את הכוחנות שבהפרטה באי-אלימות ואת הפגיעה בזכויות הרווחה הבסיסיות בסולידריות חברתית. בנוסף, היוגה היא דרך שמאפשרת לעבור שינוי תודעתי עמוק ויסודי. אימון היוגה החגיגי הוא דרך להביע את האמון שלנו בכך שאנחנו כחברה יכולים לעבור שינוי שכזה.

למה 108 ברכות-לשמש? ברכה-לשמש היא מעגל התנוחות הבסיסי ביוגה. אימון של 108 ברכות הוא אימון מסורתי עמוק וחגיגי אליו מתכנסות/ים מתרגלות/ים באירועים מיוחדים.

איפה? בכיכר הבימה.

מה להביא? מזרון אישי ומים. מחצלות יהיו במקום.

***

היה מדהים לתרגל כך יחד, עצמתי ומשמעותי. תודה לכל אחד ואחת מכם שהגיע/ה ותודה מיוחדת לנירה על התרגול המופלא. בסוף התרגול פנו אלינו מספר אנשים ואמרו שצריך לעשות את זה עוד - ואפילו באופן קבוע.


5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)