אימון הוויתי בשיטת סאטיה


אימון הוויתי בשיטת סאטיה

שיטת סאטיה, נועדה לאפשר לאנשים לחולל טרנספורמציה בחייהם. היא מבוססת על הקשבה פנימה ושהות עם מה שנוכח ברגע הזה. התבוננות בתחושות הגוף ובנשימה, הכרת הרגשות וחקירת התודעה. זהו תהליך שמאפשר ללבן את הרצון החופשי שלנו ולשחרר את המיותר.

אימון סאטי מתאים לכל אדם שמעוניין לצאת לתהליך של התקרבות לעצמו. לעצור, להתבונן ולבחון מחדש את הבסיס לפעולות שלו, את תפיסות העולם, מערכות היחסים ומה נותן לו סיפוק ומשמעות בחיים. ניתן להתאמן על כל תחום שבו רוצים לחולל מפנה (זוגיות, מערכות יחסים, כסף, ייעוד, פרנסה ועוד) ובעיקר היחסים שלנו עם עצמינו. האימון מתאים גם במצבי משבר (כגון גירושין או פיטורין).

הכרות עם עצמנו מאפשרת לנו להשתחרר מאופן הפעולה הרגיל והאוטומטי, מדפוסים ומנגנוני הגנה שלא משרתים אותנו ולהיות חופשיים יותר בחיינו.

עלי ועל דרכי

הגעתי לעולם האימון עם רקע עשיר של הקשבה לגוף: כ-13 שנים של תרגול יוגה ומדיטציית ויפאסנה שברובן גם לימדתי יוגה. לפיכך העבודה עם תחושות הגוף והנשימה היא כלי מרכזי בעבודתי האימונית.

מאז שהתחלתי להתאמן בשיטה זו, לפני כ-5 שנים, זכיתי לחולל מפנה במספר תחומים בחיי: התפטרתי מעבודתי כשכירה; התחלתי לאמן; יצרתי מופע אישי שעוסק בטרנספורמציה; יחסים משפחתיים הפכו להרמוניים ונעימים יותר; בעיה בריאותית כרונית החלימה; זכיתי ביחסים זוגיים ובאהבה.

כמאמנת פגשתי מקרוב אנשים מרקעים וגילאים מגוונים, בני שני המינים, שהחליטו לחולל מפנה בתחומים שונים בחייהם: יחסים זוגיים ומשפחתיים, יחסים עם אוכל וגוף, פרנסה, קריירה, הגשמה עצמית, ועוד. ליוויתי אנשים שחוו שבר גדול כגון גירושין ויצאו ממנו מועצמים. בכל המצבים הייתה השיטה אפקטיבית והמתאמנים חוו הבדל משמעותי בחוויית חייהם.

אני מזמינה אותך לתהליך של התקרבות לעצמך. באמצעות השיטה תוכל/י להעמיק את ההיכרות עם עצמך, להתמודד עם אתגר בחייך, להתחבר לייעוד, לחולל מפנה בכל תחום שתבחר/י, במערכות יחסים משמעותיות ובעיקר במערכת היחסים שלך עם עצמך.

אני מקבלת מתאמנים ומתאמנות בפרדס חנה וברחובות וניתן ליצור איתי קשר בטלפון 052-5453507

מאחלת שנה טובה,

יערה


2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

קולות בתוכי

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)