שינויים


מכירים את זה שהקרקע זזה מתחת לרגלים? זה לא נוח... אוף! אבל איזה כיף זה כשמוצאים שלווה ויציבות מבפנים אפילו במצבים האלה. אז אני מתאמנת עכשיו בלנשום ;) לפני כמה חודשים נכנסו לי בבת אחת כמה לקוחות חדשים. רובם התכווננו מראש לתהליך של 15 פגישות "ואחר כך נראה..." והנה עברו להם החודשים, אני כבר התרגלתי ונהניתי מהיציבות והשפע וקוויתי שיישארו.. ופתאום, בבת אחת חלק גדול מהלקוחות שלי מסיימים את התהליך! בהתחלה התאכזבתי - אני אוהבת אותם! נקשרתי! אני מאמינה בתהליכים ארוכי טווח ובעצמי מתאמנת כבר 6 שנים.. וגם נבהלתי – "העסק מתפרק!!! אמא'לה". ואז אני מסתכלת שוב על מה שהם אומרים, על המשובים והסיכומים ורואה שמה שרובם כותבים ואומרים זה: "אני מרגישה שמשהו משמעותי בחיי השתנה. ביחסים, בעצמי, בחוויית החיים שלי, בעסק.. קיבלתי כלים משמעותיים לחיים שלי ועכשיו אני רוצה ויכולה ללכת וליישם אותם בעצמי." ואז.. אני רואה איזה מדהים זה. שבמרחב שלי אנשים מבוגרים ולמודי ניסיון חיים רכשו להם כלים שיכולים לשרת אותם הלאה בהמשך. כי מה זה בעצם 15 שעות? זה פחות מיממה...! מה זה 15 שעות ביחס לחיי אדם?? ובכל זאת 15 שעות של הקשבה עמוקה, התבוננות נוקבת וחמלה ללא גבולות, יכולות להיות משנות חיי אדם. אז כן, לקוחות קבועים זה יותר נוח ויותר בטוח. זה נותן הרגשה של יציבות, פרנסה קבועה. אבל איזה מרגש זה שאחרי 4 חודשים אנשים מרגישים שהם קיבלו ערך יוצא דופן לחיים, התקרבו לעצמם ושיש להם את הביטחון והתשוקה להמשיך לבד בדרך.

לרגל התקופה המתחדשת אצלי בקליניקה אני מזמינה 3 מתאמנים/ות חדשות לתהליכים במחיר מוזל (200 ₪ במקום 250 ₪) לסדרה של 15 פגישות. אני מאמנת בפרדס חנה וברחובות. אשמח לשיתופים והמלצות :) תודה! והתמונה???... טרנספורמציה, אמרנו?


0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)