בשעה טובה!


היוש, במסגרת תוכניתינו "חיינו לאן?" וכל מיני בירורים שאני עושה לאחרונה ביני לביני, וביני לבין העולם - עלה בדעתי (וגם יצא לי לדבר על זה עם כמה מהיקרים לי) - שאם יום אחד הייתי כותבת כאן, למשל, שהחלטתי להיות, לצורך העניין, אם-אומנה, אז: דבר ראשון 20 דקות אף אחד לא היה מתייחס. לא לייק, לא לב, לא סמיילי כועס צוחק או בוכה. אפילו לא המום. כלום. כי לא היו בטוחים איך לבלוע את זה. אחרי פחות או יותר חצי שעה הראשון היה מהסס, מעז, ולוחץ משהו. אולי איזה לייק לא מחייב כזה. ואז היו מתחילים, ככה בעדינות: - "אוקי... וואלה. שיהיה בהצלחה." ואחריו: - "הבנתי שזה מורכב, מקווה שיסתדר לך." - "את יודעת שלא כל התיקים מצליחים, את בטוחה שאת רוצה?" - "שמעתי מקרה אחד לא טוב, וגם ראיתי סרט תיעודי, מציעה לך לחשוב פעמיים לפני שאת נכנסת לזה". ואולי אפילו יהיה מי שיוסיף: "מממ.. מצטער לשמוע שלא הסתדר לך למצוא את ה'אחד' ולהקים איתו תא משפחתי. נשמע פתרון מעניין."

אוחחח... גוועלד.

ואני חושבת לעצמי. שכשמישהי משנה את הסטאטוס שלה בפייסוש מ'רווקה' ל'מאורסת'. אז תוך שעה יש לה, לא פחות מ-300 לייקים וסימני אהבה ושלל ברכות מזל טוב מתרגשות.

לא זוכרת שקראתי תגובות כמו: - "וואלה... שמעתי שנישואין זה לא קל... שיהיה בהצלחה." - "אאמממ... את בטוחה?? מחקרים מראים ששני שליש מהזוגות מתגרשים. וזה משבר נוראי לילדים." - "את יודעת שיש גברים שבוגדים?!... את סגורה על זה?" - "שמעתי כמה מקרים שנגמרו ממש לא טוב, אני מציע לך לחשוב על זה שוב." ו... - "וואלה... מצטער לשמוע שלא היה לך נעים עם עצמך בלבד שלך. נשמע פתרון מעניין."

נכון?! לי לא יצא להתקל בתגובות כאלה. גם לכם לא??

אז ככה: אם יום אחד - שימו לב ותהיו מרוכזים בבקשה. אם יום אחד, אני אשתף כאן, שאני קיבלתי החלטה משמעותית לגבי החיים שלי. כמו לאמץ ילד או ילדה, להיות אם אומנה לשני אחים, להיכנס להורות משותפת, להיות אם חד הורית, או רחמנא לצלן אפילו להתחתן, או לחילופין להחליט שאני נשארת רווקה זקנה וערירית. אני מבקשת שתכתבו לי פשוט: "מזל טוב מותק. איזו מלכה!! שיהיה בשעה טובה".

*** בתמונה, אני, אותנטי ככה על הבוקר. ככה זה כשמתעוררים לבד בחיי הרווקות.

ולכל מי ששאלו: בטח שאפשר לשתף, ואף רצוי. אם זה ייתן לעוד מישהו או מישהי שיקראו לשמוח בעצמם ולהרגיש עוד חופש בחיים - איזה יופי:)


3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עוד קצת קצת ומסיימים. #שנה_תודה 12 יוצא לדרך כי בתוך הדברים שאי אפשר לדלג עליהם יש ללא ספק שבוע מיוחד במינו, באיסטנבול. אי שם, באביב או בקיץ, חשבנו לנו, ליאור ואני, שיהיה נהדר, אחרי החתונה, שתהיה בוו

אז לקח לי כמעט שבוע להתאושש מהחוויה והנה אני מגיעה לזה! יום שני שעבר אמור היה להיות יום גדול :) פתיחה של סדנה חדשה ומרגשת, קבוצה מכובדת של נרשמים והרבה התרגשות. נתחיל בזה שכבר ביום ראשון הבנתי שיש את