נולדה היום סדנה ליצירת זוגיות


נולדה היום סדנה חדשה ויצאה לאור. בפסטיבל חברים אינטימי ביער שעוסק במפגש כן בין גברים ונשים העברתי סדנה ל.... יצירת זוגיות. כן הנושא הזה שכה מעסיק אותי ושבעבר, למעשה עד היום, לא חשבתי שיש לי את הזכות ללמד בו משהו כי הוא עדיין לא פתור בחיים שלי. אבל במסע הפרטי שלי כל כך הרבה ידע נצבר. המון כלים, תובנות - שיטה שלמה. היום לא הפרעתי לעצמי לתת את המתנה. למעלה מעשרה גברים ונשים היו בסדנה שלי וביחד היינו שעתיים. הרגשתי שהידע נובע ממני. דברים שלא תכננתי להגיד. הקשרים שעשיתי באופן ספונטני מתוך החוויות שהביאו המשתתפים-ות. יצירתיות. ראיתי שאני יודעת לנהל את המרחב באופן שיאפשר חופש מצד אחד וביטחון מצד שני. אהבתי את מי שהייתי שם, הרגשתי בול במקום שלי, הייתי נינוחה ונהניתי מכל רגע!!! והתוצאה הייתה שאנשים הרוויחו ממש. שהם יצאו עם אור בעיניים והרגשה שקיבלו המון ערך.

אמרו שהיו שמחים להמשיך בתהליך. שיצאו עם תובנות וכיוונים חדשים, השראה, שהרגישו שהחזקתי מרחב בטוח ושהיו שמחים שהסדנה תמשך עוד. איזה כיף!

גם אני בעצם יכולתי להמשיך עוד כמה שעות. ולפי התוכניות היה לי חומר לעוד ועוד. איזה כיף לגלות שגדלתי ושמתנה חדשה יוצאת ממני לעולם. תודה לכל מי שהיה היום בסדנה ואפשר לקסם הזה להתרחש. ותודה מיוחדת לגרעין המקסים שיוצר את ההתכנסות המופלאה הזו ''נפגשים באמת''.


0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול