מתי לאחרונה נתת לחברה מתנה שעלתה הרבה כסף?


מתי לאחרונה נתת לחברה מתנה שעלתה הרבה כסף? תני לי לנחש שזה היה קשור לחתונה או מסיבת רווקות... או אירוע אחר.

עוד שבועיים ויומיים הסלון הראשון ("סלון הכלות הרגשי" יש לומר, פרטים בתגובה הראשונה) וכבר הגיעה השעה שאפרסם כמה הוא עולה. ואני... מתחבטת. אני יכולה לכתוב שהמחיר המלא שלו הוא 160 ש"ח למפגש וששלושת הסלונים הראשונים הם במחיר הרצה מוזל משמעותית - השני והשלישי בחצי מחיר (80 ש"ח) והראשון, שייתקיים ב23.8 הוא בכלל בדאנה. תרומה על פי נדבת הלב. יכולה לרשום את זה והנה רשמתי. וזו האמת. אבל זה לא העיקר. *** העיקר מבחינתי הוא החזון. בסוף הסלון הראשון יוכלו הנשים שיהיו (שלמעשה לא שילמו כרטיס) לתת תרומה כרצונן = החל משקל אחד ומעלה. כל תרומה תתקבל בברכה ותעזור להמשיך להניע את הגלגל הזה קדימה.

אבל... הו אבל!! מי שתתן 80 ש"ח תקבל למעשה כרטיס נוסף שאותו היא תוכל לתת לחברה אחרת שלה שנמצאת במצב דומה. (רוצה זוגיות ומחפשת את החיבור הנשמתי שלה). כן, נשמע מוזר לתת פתאום באמצע החיים לחברה מתנה ב-80 ש"ח (ובהמשך ב-160 ש"ח). "אין לה יומולדת ולי קשה לסגור את החודש". אבל היי!! אם היא הייתה מתחתנת והיית מוזמנת למסיבת הרווקות שלה היית נותנת לה מתנה הרבה יותר יקרה! ומה באמת חשוב בחיים? להוציא הרבה כסף על מסיבה מפוארת או לעזור לה ת'כלס להגיע לאהוב ליבה? אז זה החזון שלי: משאלת הלב שלי היא שאחרי סלון אחד, שניים, שלושה, אולי ארבעה... הסלון יתחיל לרוץ כמתנה שנשים נותנות אחת לשניה כדי לתמוך זו בזו במסע הזה אל האיחוד עם אהוב/ת ליבן. אני מאחלת לנו ערבות הדדית של נשים ושמי שתגיע לסדנה תרגיש: "אה! זה פתח לי, קיבלתי ערך, אני רוצה שזה ייפתח גם לחברה שלי, אני קונה לה במתנה כרטיס."

אני מרגישה שכרטיס כניסה כזה, שהגיע כמתנה מהלב מאישה אחרת שאוהבת אותך ומאחלת לך את הטוב ביותר - יש לו ערך נוסף. את מרגישה את זה: "מישהי חשבה עלי, מישהי תומכת בי בדרך." בנוסף: כשאנחנו קונות לחברה כרטיס כזה - אנחנו חושבות עליה והתודעה נמצאת במצב של נדיבות. במקום שהתודעה תהיה עסוקה רק בעצמי ובמה שאני אחוזה בו (למשל, הבחור הזה שהתקשר או לא התקשר) התודעה מתחילה לפנות אל החברות שלי "במי עוד אני יכולה לתמוך במסע הזוגי הזה?". מצב תודעה של נדיבות ממגנט אלינו שפע ואת הטוב ביותר. קארמתית זה תומך במסע הזוגי שלנו ונותן לנו הרבה יותר סיכויים שאהוב/ת ליבנו ת/יכנס למרחב שלנו.

אז סלון הכלות הרגשי הראשון יתקיים בדאנה ובסופו תנתן אפשרות לתרום כנדבת לבכן. מי שתתן 80 ש"ח ומעלה תקבל כרטיס נוסף שאותו תוכל להעניק במתנה לחברה.

פרטים מלאים בתגובה הראשונה ***

צילום ענת לוינסקי - צילום בעיניים אוהבות


0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)