מהות האימון הסאטי


לאחרונה השלימו כמה מתאמנות ומתאמנים אצלי תהליכים. יש משהו מאוד מרגש בהשלמה. בעצירה הזו וההתבוננות על כברת הדרך שעשית - על ההתפתחות ומה שיצרת בחייך אחרי שהשקעת ככה בתהליך אישי.

"אני יותר רך, פחות שופט את עצמי ויכול לתקשר עם אחרים במקומות שבעבר הייתי נסגר", "במקום להתנכר - אני מצליח לשתף את בן זוגי שאני כועס". "אני מרגישה מחוברת לעצמי כמו שבחיים לא הרגשתי" "יש הרגשה של זרימה ושפע שנכנס לי לחיים. הצעות חדשות מגיעות אלי בלי הפסקה" "אני מטפלת בגוף שלי ובבריאות שלי בהקשבה שלא הכרתי." "אני מרגישה בהירות, שקט והתרחבות".

הלוואי שהייתי יכולה לשתף כאן בפייסבוק בצורה יותר מוחשית מתוך דברים שנאמרו בחדר, אבל זה כמובן דיסקרטי לחלוטין.

לפעמים קצת חבל לי שאני לא יכולה לצלם או להקליט את הרגעים הקסומים האלה שמרגשים אותי כל כך.

***

אני מזמינה אלי לליווי אישי קשוב ותומך למסע של התפתחות וגילוי עצמי - שמאפשר לשחרר מה שמכביד ולהתחבר לכוחות הפנימיים. אם אתם - או מישהו שאתם מכירים זקוק לכתובת כזו - אשמח להיות עבורכם.

אם יש דברים שיושבים לכן על הלב, אם אתם בתסבוכת ומבולבלים, אם יש לכן דילמה ואתן מרגישות במבוי סתום אם אתם מרגישים שהעסק תקוע, או בכלל ההתפחות המקצועית חסומה. אם מערכת יחסים בחיים שלכם מעיקה עליכם ומסיבה לכם סבל. או כמה מערכות יחסים. אם אתן במצב רוח ירוד. אם אתם חווים בדידות וכמהים לזוגיות או למעגל חברתי תומך.

כל אלה ועוד יכולות להיות סיבות מצוינות להתחיל בתהליך של אימון סאטי/

אני מאוד אוהבת את מה שאני עושה,

ובעיקר אני יודעת שזה עובד. התבוננות שקטה בתחושות הגוף תוך טיפול נכון בנשימה הם שער לטרנספורמציה עמוקה.

ענת לוינסקי - צילום בעיניים אוהבות


17 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

קולות בתוכי

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)