השלמה


יום ראשון ושני נחתו עלי כמו מהלומה של TO-DO-LIST עם לחץ ומתח שגלש בשלישי לווירוס. אחרי סוף שבוע קסום זה היה כאילו מישהו משך בכוח את הכדור הפורח שלי לאדמה.

אבל אני לא נכנעת! הבטחתי להמשיך ולאסוף את חוטי השנה הזו ואני מתפנה וכותבת. גם אחרי היום הולדת. תמיד הייתי צריכה הארכות זמן ואני לוקחת לי אחת עכשיו :) . כאילו עוד לא היה לי יום הולדת... כאילו השנה הזו עוד סוגרת סיבוב. יש לי עוד כמה דברים לחלוק. יש לי עוד כמה דברים לסדר בתוכי.

אז נכון שהתפניתי בשבוע שעבר לחופשה מהקליניקה ותכננתי לנצל את הזמן לכתיבה, אבל גם תכננתי לנצל את הזמן לסיים משימות בשיפוץ וגם להפיק אירוע מסכם של חנוכת בית. ככה יצא שככל שהתקדמו הימים, הייתי פנויה פחות לכתיבה ויותר לניקיונות, הפקות וארגונים. *** בסוף השבוע המופלא שהיה, באו וחלפו בשערי הבית משפחה, חברים, שכנים ואנשים שעזרו לאורך התהליך - ומילאו את הבית שלנו באהבה ובאור. זו הייתה דרך מיוחדת עבורי לציין את השנה החולפת. תודה ענקית לכל מי שבא. תודה גם למי שרצו לבוא ושלחו אהבה מרחוק. וסליחה גם למי ששכחתי להזמין, הכל היה די ספונטני... <3 ***

ומעבר לאושר הגדול שבנוכחות המברכת הזו שהגיעה לבית שלנו היה בזה עבורי אקורד סיום, שמודיע לעצמי ולעולם שהשלמתי פרק. ואני יוצאת לסיבוב חדש. כל כך הייתי זקוקה לזה. ***

עכשיו זמן לעצור וסוף סוף לחזור אלי. כן, יש עדיין משימות, אבל למי אין? הפרוייקט הושלם. אני מאמינה גדולה בהשלמה. לכן חגגתי. לכן אני כותבת כאן. לכן הבאתי היום לקבלן המקסים שלי עציצים. לו ולצוות שלו. בהשלמה בריאה יש - הוקרה, בקשת סליחה, הבעת אהבה והשארת מרחב נקי. הנה השלמתי בשבת את השיפוץ והמעבר ואיחוד הבתים עם ליאור. ויש בזה הקלה עצומה. עכשיו יש מרחב עכשיו זמן לעצור זמן לברר מה שלומי, להיזכר בחלקים בי שנשכחו לברר מה כיוון הדרך החדשה לחזור להשקטה מהמירוץ הבלתי פוסק של המשימות לחזור אלי. כמה התגעגעתי.

#שנה_תודה 6


4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול