בכל רגע משהו נפלא יכול להתרחש. אפילו אהבה


כשקמנו בבוקר שתינו שייק בריא וטעים. אחר כך הלכנו לבית החדש כדי למדוד כמה דברים. עצרתי כדי לקנות לך קפה וכשיצאתי מהחנייה לא הייתי זהירה ושרטתי רכב לידי. נבהלתי. ובזמן שכתבתי פתק לנהג אתה חיבקת והרגעת אותי. ואז הראת לי שהנהג בדיוק בא. דיברתי איתו והתנצלתי. וכשהוא אמר שלא קרה כלום והכל בסדר, שנינו נשמנו יחד לרווחה ובהקלה. והודינו לאלוהים ולרוח-הגדולה שנתנו לנו כזו קריאת השקמה לנהוג בזהירות, בלי שאף אחד נפגע. הורדת אותי אותי ברכבת ולקחת את קוקו שלי, שלנו, לטיול.

***

ככה התחיל הבוקר שלנו. ביחד. פשוט וקרוב. ביחד בנועם. ביחד כל דבר שאני עושה איתך הוא כיף. כי הוא איתך. מאז שהגעת אלי, הלב שלי רגוע ושליו. כי אני איתך.

***

אחד הדברים שלמדתי בדרך אליך: זו הנטייה האנושית, לדכא את הרעב, כשאין דרך להשביע אותו. - נשים וגברים רעבים לאהבה. - ואז השכנוע, שלא צריך, ובעצם, גם לבד ולמה לא - - -

*** חיכיתי לך כל כך הרבה. ובאת. כבר כמעט התייאשתי. ובאת. כבר שכנעתי את עצמי כמעט, שיותר טוב לבד. ובאת.

*** פסח שלי, שלנו - חג החירות, היה בעיקר הזכות להיות איתך כמה שיותר. אמרו שחופשי זה לגמרי לבד כבר אמרו שהאהבה סוהרת, החירות שלי היא להיות איתך. תודה שאתה נותן לי את החופש לחבק אותך, להיות איתך, לצחוק איתך, לרקוד איתך - את הריקוד של החיים. תודה שאתה נותן לי את החופש לאהוב, ככה, בלי מעצורים. אני מודה עליך כל יום מחדש.

אתה מרגש אותי במי שאתה בעולם - ישות אור יפיפיה

ואתה מרגש אותי באיך שאתה עבורי - מה שיש לך אתה תחלוק איתי תעשה כל מה שתוכל כדי שאהיה מאושרת.

***

זו תזכורת כזו שאהבה נמצאת שם עבורנו - בני ובנות האדם שהעולם עדין יותר, ממלא, ומשמח בביחד שממש לא כדאי לוותר או להשתיק את הכמיהה הזו, האנושית לחבוק, לחלוק ולשתף ושבכל רגע משהו נפלא יכול להתרחש. אפילו אהבה


3 צפיות
  • Facebook Social Icon

© 2016 יערה מורי

by BesSite

אימון הווייתי בשיטת סאטיה בשילוב יוגה

פרדס חנה ורחובות

052-5453507

yaara@haderech-b.co.il.com

 

צרו קשר