אז כן - אני מאמנת סאטית. ואני מאוהבת בעבודה שלי כל יום מחדש


לפני כמה שנים קיבלתי החלטה ומאז אני כמעט ולא משתמשת בפרופיל האישי שלי לפרסום של מה שאני מתפרנסת ממנו. דברים חברתיים, תכנים אישיים שיכולים לתת השראה, פוליטיים. אבל לא עסק. כמעט שלא. כיוון שאני גם מזניחה את האתר שלי ואת העמוד העסקי שלי כבר די הרבה זמן... זה יצר מצב שכל הנראות שלי ברשת היא קצת, איך לומר, מטושטשת... בדרך כלל אנשים מגיעים אלי ''מפה לאוזן'' אבל היום אני הולכת לזוז מההחלטה ההיא. היו כמה דברים שעוררו אותי לזה - פתאום הבנתי שזה פשוט מייצר אי הבנה ביני לבין חלק מאוד גדול מכם!!!

***

לפני כחודש נתתי שיחת אימון למאמן סאטי מנוסה שמכיר אותי בעיקר דרך הפייסבוק (זה משהו שמקובל אצלינו - נתינה הדדית). בסוף השיחה, שהייתה אפקטיבית עבורו, הוא פרגן לי ואמר ששידרתי הרבה מאוד ביטחון ומקצועיות, באופן שהיה שונה ביחס לפגיעות שהוא חווה ממני בפייסבוק.

זה הפתיע אותי - ברור שאני בטוחה בעצמי ובמקצועיות שלי כמאמנת, זה מה שאני שאני עושה כבר 700 שנים (פלוס מינוס, כן?). אני יודעת שאני יודעת מה אני עושה!

כשאני משתפת בחלקים הפגיעים שלי ברשת, אז אני רואה בזה חוסן. אני רואה בזה גם שליחות חברתית - לתת לאנשים חופש להיות בקשר עם החלקים הפגיעים שלהם. וברור לי שכשאני מאמנת אז יוצא ממני משהו אחר לגמרי. לי ברור.

אבל ברור שזה לא ברור, למי שלא מכיר אותי. ולמה שהוא יכיר? ולמה שאתם?

***

במקביל לאירוע הזה פנתה אלי מכרה מהפייסבוק, אישה שעוקבת אחרי דברים שאני כותבת. היא פתאום גילתה, שאני מאמנת סאטית. והיא לא ידעה.

וואו. עוקבת אחרי תכנים שלי ולא ידעה. קבום! לא העליתי בדעתי שאני יכולה ליצור בלבול כזה.

***

ועוד משהו -

לאחרונה פונות אלי נשים שראו בפייס את המפנה בתחום הזוגיות אצלי ומבקשות לשמוע על התהליכים שעברתי עם Liraz Ron Fabin ו Sury Lera Poliakov המדהימות שתיהן ועל שיטת סאטיה.

אחרי מספר שיחות כאלה עם נשים, שלא היה להן מושג שגם אני מאמנת רגשית ועובדת עם גברים ונשים על יצירת זוגיות בחייהם בעצמי - הבנתי שיש כאן אי הבנה שאני ממש מחוייבת כבר לקחת עליה אחריות.

***

אז כן - אני מאמנת סאטית. ואני מאוהבת בעבודה שלי כל יום מחדש. להפגש עם אנשים נהדרים בצורה הכי קרובה ולשוחח על הכל! ולחולל טרנספורמציה ברבדים הכי עמוקים של התודעה! מה יכול להיות יותר מרגש ומסעיר מזה?

אני מאמנת להיכרות ומודעות עצמית, חשיפה של מנגננים רגשיים ותודעתיים, עבודה על מערכות יחסים, התפתחות אישית ושלום פנימי עם עצמינו ועם העולם.

וכל זה דרך נשימה ועבודה עם תחושות הגוף -שזה מפתח עצום וסודי שלרובינו אף אחד לא גילה אותו, לפחות לא בילדות.

זה תהליך מרפא ומאוד מעמיק שדרכו אנחנו נוגעים בכאבי עמוקים ופצעים מהילדות בחמלה ובאופן שמשחרר את האחיזה שלהם בנו.

אנשים באים אלי במשברים כגון גירושין או מחלה, בתקופות מעבר, במתחים שעולים בתוך יחסים, עם קושי לתת לעצמם ביטוי בעולם וחרדות חברתיות או פשוט עם תשוקה להתפתחות.

אצלי בחדר אפשר להגיד הכל, ולסמוך על זה שלא יישפטו אותך. אנשים סיפרו לי סודות גדולים שהתביישו בהם וחוו ריפוי גדול כשפגשו מולי חמלה ואהבה.

מתאמנים עובדים על ההתפתחות העסקית שלהם ומופלא לראות את הפריחה העסקית והכלכלית שלהם בזכות העבודה הפנימית שעשו.

זוגיות, פרנסה, עסק, בריאות, הורות - הכל השתקפות של מי שאנחנו בעולם, וכשאנחנו עוברים התפתחות זה יכול להשתקף בכל תחום.

***

אז התפנו אצלי עכשיו 3 מקומות ואני ממש מתרגשת לקראת התהליכים החדשים שיבואו. אולי זה יהיה מישהו מכם? אז הייתי חייבת לספר לכם!

בנוסף אני מציעה עכשיו גם שני תהליכים בתרומה: סדרה של 16 מפגשים לאנשים שפועלים למען צדק חברתי, איכות סביבה או זכויות אדם. פעילים ויזמים סביבתיים וחברתיים. אני אוציא על זה פוסט נפרד בעתיד, אבל כרגע, שתדעו, אם אתם מכירים מישהו שזקוק מוזמנים להעביר את המידע. (בתהליכים לא תהיה חובה לדבר על העשיה החברתית או הסביבתית, נשוחח על כל מה שמטריד ומעסיק - מערכות יחסים, מתחים רגשיים ועוד).

אגב - אני מאמנת בפרדס חנה וברחובות. וברחובות זה ממש נגיש לרכבת ולתחבורה ציבורית בכלל. והטלפון שלי - 052-5453507 אפשר לפנות אלי בכל שאלה תמיד.

מקווה שעכשיו אני קצת יותר ברורה לכם <3

ואין ספק שיש לי איזו עבודה לעשות בתחום הנראות ברשת, הנה עשיתי את הצעד הראשון להיום.

שיהיה יום מקסים.

ואם זה רלוונטי לכם היום, אז - תזכורת: לכו להצביע. צ'או לבינתיים.


9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)