והלוואי שכל אדם יקבל מענה


המחיר המלא שלי הוא 350 ש"ח לאימון כולל המע"מ.

נשימה.

קצת מלחיץ אותי לכתוב את זה. אני יודעת שזה יכול לעורר הסתייגויות.

כשאני הייתי שכירה לא הבנתי למה לקחת כל כך הרבה כסף לשעה. זה נראה היה לי ניצול. היום אני מבינה שכדי לתחזק את הרמה שלי כמאמנת - כדי לקחת אימונים בעצמי, השתלמויות, למידה וכד' ולתת את האיכות שהמתאמנות/ים שלי מקבלות/ים ולשלם מע"מ, ולרואה החשבון ולדאוג לניהול תקין - זה מה שאני צריכה.

לא זו השיחה, רק משתפת כדי לתקשר לרגע התנגדויות שעשויות לעלות.

***

הבוקר חשבתי על זה שיש משהו שקורה בחדרי החדרים של העסק שלי - שכדאי שאתקשר אותו בבהירות.

זה אמנם המחיר המלא שלי, אבל במצבים מסויימים יש אפשרויות להנחה ולעתים מיוחדות גם לתהליך בתרומה.

אלה הקריטריונים שלי להנחה:

* אנשים שעוסקים באופן פעיל בתרומה חברתית ו/או סביבתית * אנשים שמשתייכים למגזרים מוחלשים בחברה (המגזר הערבי, האתיופי וכד') * אנשים שמתמודדים עם מגבלה כלשהי - פיזית או קוגניטיבית או מחלימים ממחלה קשה כגון סרטן * צורך - אנשים שמתקשים באמת לשלם ומאוד זקוקים למרחב האימוני

האמת שמעולם לא הגדרתי את זה לעצמי ככה בבהירות אבל זו ההתנהלות והסטנדרטים שפיתחתי עם השנים.

אני עצמי הייתי פעם אקטיביסטית (אולי אני עדיין בדרכי?) שממש זקוקה לליווי רגשי. גם כלפיי נהגו מאמנים ומאמנות סאטיים בנדיבות. נדיבות וחמלה הן חלק מרכזי באיכויות האימון הסאטי ובבית הרוחני בו גדלתי כמאמנת.

כן חשוב לי להוסיף: אני תמיד אעודד אנשים שיכולים בכך - לשלם את מלוא הסכום, גם אם הם עונים לחלק מהקריטריונים. אם יש באפשרותם לשלם, אז אין על זה שיחה. זה המחיר שלי ועדיף לשלם אותו במלואו: א. כי זה מטפח אצל המתאמנ/ת תודעה של מסוגלות לא לבקש הנחות. ב. כי זה באמת ובתמים מאפשר לי לקיים את העסק שלי ולתת את האימונים המוזלים למי שממש צריכ/ה.

אם אתם מכירים או מכירות מישהו/י שזקוק/ה ועונה לאחד או יותר מהקריטריונים הללו תדעו שאפשר להפנות אותו אלי. ***

חשוב לי שכל בן ובת אדם שצריכים מענה יקבלו אותו. ואם לוח הזמנים שלי מלא באותה תקופה, ואין לי מקום, אז אני תמיד מוצאת למי להפנות. יש הרבה מאוד מאמנים סאטיים שנותנים אימונים בתרומה ובמחירים נוחים. נדיבות וחמלה הם חלק מהשיטה.

תמונה ענת לוינסקי - צילום בעיניים אוהבות

#חמלה

3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

קולות בתוכי

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)