יוצרות זוגיות מאושרת


אני דוחה את זה כבר הרבה זמן.... אבל החלטתי לגשת לזה עכשיו ואני מרגישה את הבטן מתכווצת. מפחיד אותי לכתוב את זה כאן. ולמה זה בכלל חשוב וראוי - יום לפני הבחירות. כל הפעמים ש"נכשלתי" עוברות לי עכשיו בראש. הפעמים שניסיתי להרים סדנה, ללמד, להדריך קבוצה וזה לא קרה. ולמה שהפעם זה יצליח?

אבל -

כבר כמה חודשים שאני חושבת על זה, ויודעת באיזה יום ומה יהיה, ואת מי להזמין. וסוף סוף זה נהיה אפשרי. אז הגיע הזמן.

אני רוצה ללמד: יחסים, יצירת זוגיות, חיים בתוך הזוגיות. אני יודעת ומרגישה שיש לי כבר הרבה מה לתת.

אחד הדברים שקרו בשנה ההיא, המטורפת (זו של השיפוץ, וההיכרות עם ליאור, והילדים, והמעבר להיות עוסקת-מורשית והמעבר לבית משותף והקמת המשפחה שלי בעצם) - זה שכל כמה זמן קיבלתי איזו הודעה או טלפון. מישהי שאני מכירה, או לא מכירה, ביקשה להתייעץ איתי. - על הורות משותפת, על יצירת זוגיות, על התמודדות עם משברים בזוגיות, יצירת יחסים זוגיים מיטיבים, על להיות דידי, ועל מיניות. בתוך העומס של השיפוץ ומעברי הדירה נסחפתי לשיחות ארוכות אל תוך הלילה וגיליתי בהן את עצמי. גיליתי בהן את הידע שצברתי עם השנים,

ונהניתי נורא!!!

אני אסירת תודה על השיחות האלה ועל כל מי שיזם או יזמה אותן.

קוראים לי יערה מורי. בת לשושלת מורים. ואני אוהבת ללמד!!! ביום יום, כמאמנת סאטית, אני בעיקר מקשיבה. והשיחות האלה גילו לי יערה אחרת שהתפתחה בי ועוררו את הרצון שלי לתת לה עוד ביטוי. התשוקה שלי ללמד נגנזה עם הפרידה מהוראה לפני מספר שנים, ופתאום גיליתי מחדש את העונג שבלדבר, וליצור את התוכן באופן שיפגוש את הצד השני. גיליתי בתוכי מעיין של ידע שהצטבר לו עם השנים האחרונות והלמידה, שלא ידעתי שקיים.

הנשים מהצד השני, יצאו תמיד מאוד מורווחות והרגישו שהן קיבלו משהו יקר לחייהן. לפעמים זה ממש הניע אצלן משהו חדש.

***

אז -

מה שגיליתי זה שמעיין הידע נובע ממני הכי בשפע, לא כשאני לבדי מול המחשב אלא דווקא מתוך שיחה חברית וקרובה. אני זקוקה לאינטראקציה, למפגש ולשאלות כדי להתגלות לעצמי כמורה.

לכן -

אני פותחת את הסלון שלי ללימוד ספונטני במתנה ואני מזמינה אלי נשים שסקרניות ללמוד מהידע שלי.

אז עכשיו אחרי שכתבתי, אני חושבת לי שזה כן מאוד ראוי, אפילו שמחר הבחירות -

כי אין כמו בדידות ומערכת יחסים מתוחה כדי להסב לנו אומללות.

ו -

אין כמו מערכת יחסים קרובה, בריאה וטובה להסב לנו אושר. אני מאחלת לכל בנות ובני האדם שנהיה מסופקים במערכות היחסים שלנו. הלוואי שכולנו נהיה מאושרים.


4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

קולות בתוכי

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)