סוף שבוע מקסים של יחד וחיבור


סוף שבוע מקסים של יחד וחיבור.

ובתוכו, השיקשוק של פרדס חנה ומקצבי הלב בתל אביב.

השיקשוק קסום. חוויה צבעונית, קהילתית כמו שהייתה לי רק בחלומות. מפגשים חמים, חיבוקים. מי שרוצה מביא וחולק את המתנה שלה או שלו. קנינו כמה דברים משמחים, (צעצוע שווה חדש, בגדים, דברים לבית...) אכלנו אוכל מגוון וטעים והכל במחירים הכי כיפים, במחיר שבו יכולנו לקנות ג'ינס אחד בחנות. יצאנו עם המון חוויות בלי לזהם את כדור הארץ ועם מלא שמחה, מוזיקה וחברים.

בערב עם ההורים שזה תמיד כיף.

ובשבת ריקודים בתל אביב במקצבי הלב. מרחב יצירתי ומאפשר שנוצר על ידי ארבעה מנחים. נדיר שסדנה נוצרת על ידי 4 מנחים. בדרך כלל זה נתפס "לא רווחי". יש הרגשה שהניסיון לחסוך הוא ממש לא מה שמניע אותם אלא ההנאה והאיכות. הרביעיה הזו משקיעה המון חשיבה, יצירתיות וכוונה והכל באווירה הכי נעימה וכיפית. זו פעם שלישית שאנחנו שם וזה תמיד מסע עמוק ומרומם. התחלתי מסוגרת כמו מזג האוויר וסיימתי עם אביב ותנועה זורמת בתוכי.

ממליצה בחום על שתי החוויות האלה. השיקשוק קורה בשישי הראשון לכל חודש בפרדס חנה. ומקצבי הלב בשבת הראשונה לכל חודש בתל אביב.

ארוחת הערב עם ההורים שלי לא פתוחה לקהל הרחב, מצטערת שאתם מפסידים....


6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)