סלון כלות רגשי


נולד/ת סדנא-מופע-טקס. קונספט חדש משולב שעוסק בזימון ויצירת זוגיות: ''סלון כלות רגשי''. כן כן לא טעיתם זה שם גאוני.

הרבה זמן הפרעתי לעצמי לתת את הידע שרכשתי בתחום הזה בגלל שהנושא הזה עדיין לא פתור בחיי. בקפיצת אומץ קוונטית אני מפסיקה להפריע לעצמי ומשתפת בידע עצום שרכשתי, תרגילי התבוננות עצמית וטקסטים שכתבתי בדרך. הכוונה היא לתמוך באחיותיי השותפות במסע, השואפות ליחסי אהבה קרובים ואנטימיים, לתת כלים משמעותיים ולעזור להן להגיע לחיבור הנשמתי שלהן עם אהוב/ת ליבן. כרגע האירוע פתוח לנשים בלבד ובכל מפגש כזה יהיו 12 נשים.

אם יש לך קריאה לבוא או להזמין אישה אחרת שאת אוהבת ורוצה לתת לה פתח למשהו חדש ויפה בחייה - צרי איתי קשר. מספר המקומות ממש מוגבל ומוגדר ואני אשמח לרשום אתכן. מוזמנות להעביר את המידע הלאה לנשים יקרות בחייכן שזה עשוי להתאים להן. פרטים באירוע שבתגובה הראשונה.

מרגש לצאת עם זה לעולם. ובלי שכיוונתי יצא שזה בדיוק ערב ט''ו באב. איזה כיף. מי ייתן שכולנו נחייה באהבה ושכל מי שכמהה לאינטימיות וקרבה יזכו לזה. 😍 יום אהבה שמח.


0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עכשיו, בדיוק עכשיו!!!!! - בזמן הבידוד הזה - זו ההזדמנות המיוחדת והחד פעמית שלי ואסור לי לפספס אותה: להרים סדנא דיגיטאלית לקליניקה ולהוציא ניוזלטר. לסדר את הבית ולתקתק כל פינה (כולל ארון הבגדים כמובן!)