top of page

כיף להתעלם מזה, אבל תראי מה זה פתח לה

אנחנו מתקרבות ליום הכיפורים ואני רוצה להזמין אותך להשתמש בזמן הזה כדי לגעת בפרק חשוב בדרך ליצירת זוגיות.

לאחרונה דיברתי עם חברה שסיפרה לי כמה הידע הזה היה מרכזי בשער שלה לאהבה שלה. התרגשתי מאוד! אספר לך את הסיפור שלה בסוף.

כן, זה אחד הפרקים הפחות נוצצים בתהליך, אבל הוא ממש ממש חשוב.

אנחנו כל כך רוצות להתקדם כבר הלאה לעבר הקשר הבא, ופתאום ההתעכבות הזו על מה שהיה...

השלמת יחסים.

למה הכוונה?

אולי הייתם בזוגיות כבר לפני שנה, משהו לא עבד לך ומסמסת את הקשר בהודעות מעורפלות? אמנם זו הייתה דרך קלה עבורך בעיקר כי לא רצית לפגוע אבל בתוך תוכך את יודעת שהוא נשאר פגוע דווקא בגלל זה.

אולי יצאתם תקופה והוא פתאום התקרר, בלי הסבר ובלי לכבד אותך בשיחה ונשארת עם מטענים של כעס ועלבון שמתהלכים איתך?

אולי נפרדתם "כאילו יפה" אבל יש בתוכך כל כך הרבה דברים שרצית להגיד והם כלואים בתוכך. מציקים וגוזלים אנרגיה.

אולי הוא פנה אליך בצורה נעימה ונראה מעוניין והתכתבתם באפליקציה. אבל מישהו אחר פנה במקביל ואפילו לא שמת לב שנעלמת לו בלי להגיד שלום. כן, זה "רק" באפליקציה אבל בתוכך את מרגישה שהשארת אצלו טעם של כיווץ.

אולי פגעת אולי נפגעת השדה של ההיכרויות כל כך רגיש גם ככה, האפשרות שקשר שהתחיל ייגמר (קצר ככל שהיה) כואבת בכל מקרה גם אם עושים את זה בשיא הרגישות. אבל כשאנחנו מחפפות את הסופים, אז משהו מזה ממשיך ללכת איתנו. זה מכביד, זה מעיב, וזה ממש מקשה להכנס לקשר הבא בלב פתוח ומשוחרר.

זה יכול להיות משהו "ממש קטן" אבל לפעמים כל האנרגיה בורחת לשם.

מה לעשות עם מטענים של כעס ועלבון שמתהלכים איתנו? עם קשר שנגמר במציאות, אבל בתוך תוכינו ממשיך להתקיים והופך מושא לשיחות פנימיות בלתי נגמרות? על זה כנראה במייל הבא. במייל הזה אני דווקא רוצה לשים את הדגש על אותם סופים שאולי את מסמסת ולספר לך על אישה שהיא השראה גדולה בשבילי בהרבה תחומים, ועכשיו גם בזה.

מכירה את נוריה לוזינסקי? נוריה היא שחקנית ומאמנת לתקשורת אותנטית דרך וידאו. היא צילמה את כל הקורס הדיגיטלי שלי, חילצה ממני באומנות את כל התוכן, והוא יצא לעולם הרבה בזכותה. אפשר לומר שהיא ממש הדולה של "יוצרות זוגיות מאושרת" (אם את שוקלת לעשות קורס דיגיטלי בכל תחום נוריה היא ההמלצה מספר אחת שלי). בכל אופן, נוריה נחשפה לתכנים שלי הרבה ולעומק. לאחרונה היא מספרת את הסיפור האישי שלה - איך הגיעה להכיר את בן זוגה לפני כשנה. מה הדבר הייחודי שעשתה באתר ההיכרויות שפתח לה שער לאהבה. אז כמובן שהייתי חייבת לשמוע אותה! ואת יודעת מה הדבר הראשון שהיא סיפרה לי? (ולא, זה לא כל הסיפור, ממש שווה להקשיב לה עד הסוף). היא הבחינה שהיא תיחזקה כל מיני שיחות פתוחות עם גברים, ואז היא חזרה אחורה לכל אותן התכתבויות ודאגה לסיים אותן בנועם ובבהירות: "תודה רבה, בהצלחה, היה נעים... וכו'" כן, אפילו גברים שהיא "רק" התכתבה איתם באתר. היא ממש קראה לזה נקיון קארמתי של הפרופיל. אני מתחברת מאוד למושג הזה!

כשאנחנו פועלות בבהירות וכבוד, בהירות וכבוד מגיעות למרחב שלנו. ובטח שאנחנו רוצות שככה תתחיל האהבה החדשה שלנו - לא?

אז רגע לפני שמגיע יום כיפור, אני רוצה להזמין אותך, לשאול את עצמך אם אי שם יש גבר אחד, או אולי 20, שהשארת אצלם סימן שאלה, דלת פתוחה לא ברורה, מעורפלת, בלבול... משהו פרום - אפילו שאת הלכת משם מזמן. אולי אפשר לחזור לשם ובנועם לסגור את הדלת? כן, אני מזמינה אותך לשקול את האפשרות לסגור את זה בבהירות ובנועם (כמובן, בשיקול דעת, שזה לא יפגע בך או במישהו אחר).

זה יכול להיות בן זוג לשעבר, זה יכול להיות גבר שיצאת איתו כמה חודשים, או כמה שבועות, זה אפילו יכול להיות מישהו שהתכתבת איתו ופתאום נעלמת. אותם חורים קטנים שדרכם בורחת אנרגיה ייסגרו, וכל הכח שלך יישמר אצלך, לסלול את הדרך לאהבה החדשה שלך. תספרי לי איפה זה פוגש אותך? זה תמיד כל כך משמעותי בשבילי כשאת כותבת לי.

30 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מפתח הערכים - לשאת את הכתר/ "ערך עצמי" - פרק 7

אנחנו הולכות ומתקרבות להשלמה של הסדרה שלנו על ערך עצמי. אני מקווה שאת כבר מרגישה את ההשפעה שלה ומאפשרת לתובנות שלך לחלחל ליום יום. ממש אשמח שתספרי לי על זה! הבטחתי לך 4 מפתחות לחוויית ערך עצמי גבוה. נ

Comments


bottom of page