top of page

לקוחות מספרים

אימון

שיחת הכנה

יוגה

משולב

סדנאות

מופעים

<< סינון לפי
ואולי זה מקרה אך מצאתי זוגיות מאושרת מיד בתום הסדנא...

יערה היא מנחה מלאת חכמה וידע וכלים ותרגילים פותחי לב והבנה לגבי דפוסים והנחות שלנו בקשר הזוגי. חשבתי על התרגילים והבנתי שגם כפרודה וגם כנשואה אפשר מאוד להנות מהתובנות הכ"כ מעניינות שיש לסדנא הזו להציע ולבאר.
להמשך קריאה
כשנחשפים הריפוי יכול להגיע וגם החיוך

אני ממליצה מאד לקבל ערך ולהשתתף בקורס בנושא הזוגיות עם יערה מורי היקרה. המבט של יערה על נושא הזוגיות הוא מבט של אדם מעמיק שלוקח אחריות על גורלו ומזמין אותנו גם ללמוד איך לקחת אחריות על הבחירות שלנו בתוך יחסים ולהבין את עצמנו טוב יותר. יערה מלאת סבלנות, נדיבות, חוכמה ויכולת אבחנה והיא יודעת להקשיב ממש לעומק ולראות כל מי שמולה דרך עיני הלב. זה מעורר המון אמון ורצון להחשף. וכשנחשפים הריפוי יכול להגיע וגם החיוך. השתתפתי בקורס עם יערה דרך הזום והרגשתי מחובקת לאורך כל הדרך למרות שהיינו כל משתתפת בביתה היא. נוצרה אינטימיות, חשיפות, ופירגון ואני בטוחה שזה ייקרה גם בסדנאות הבאות בזכות הדרך שבה יערה בונה את הסדנה ושומרת עליה כמרחב מוגן ובטוח להתפתחות וצמיחה. תודה יערה היקרה!
להמשך קריאה
הקשבה ודיוק

יערה אחת ה- מטפלות ה-כי טובות שפגשתי בחיי. בין שאר התכונות המופלאות שלה יכולת הקשבה נדירה. כמו כן היא מכוונת ושואלת שאלות עומק סקרניות, מביאה הכלה וקבלה, ודיוק רב במינון בין לתת מקום להתפרקות ושחרור לבין איסוף ותשומת לב לאיך אפשר לשנות. עם המון תשומת לב לגוף ולנשימה (ר. כ)
להמשך קריאה
הקורס אפשר לי להתקרב לעצמי..לגלות חלקים בעצמי שלא הייתי מודעת אליהם

היתה לי חוויה מדהימה ומשמעותית, חידשה לי הרבה. הקורס אפשר לי להתקרב לעצמי..לגלות חלקים בעצמי שלא הייתי מודעת אליהם... ובצורה כל כך טבעית , נינוחה ונעימה. אני ממליצה בחום!! דבר ראשון ההנחיה שלך יערה ברגישות, חכמה ופשטות... והדבר השני זה התכנים הייחודיים שעזרו לי להתחבר לעצמי. יערה כל כך אותנטית, מחוברת, רגישה ומביאה עומקים וחיבורים פנימה בפשטות שלא חשבתי שאפשריים...
להמשך קריאה
פותחים דלתות חדשות

היה לי משמעותי , מדוייק, אסוף, מרוכז, מכבד, מזמין, נעים, מלא לב ונתן לי תחושה של שפע מאוד מועיל וזמין שמוצע לי בנדיבות. כל מפגש היה מונחה בכנות, עם לב פתוח, רגישות, הרבה מרחב לביטוי ויחד עם זה אסוף באופן שאפשר לקבל הרבה ולא להתפזר מדי. התהליך היה יפה ושלם בתוך המסגרת המאוד משתנה מכורח הנסיבות וזה היה מרשים ומעולה. הבנתי שיש כלים ותרגילים שאפשר לאמץ ולעשות ואני ממש מרגישה שהם נותנים לי משהו, פותחים דלתות חדשות. הקורס מעולה והמפגש איתך עושה טוב על הלב והנשמה. כבר המלצתי עליו לחברה.
להמשך קריאה
משוב ממתאמנת

אל יערה הגעתי לאחר התמודדות עם מחלה קשה. הרגשתי שאני חייבת שינוי בחיי וחיפשתי הכוונה. יערה פתחה עבורי את השער אל עצמי, אל הרצונות, התחושות, החוזקות והחולשות שלי ויחד איתה עברתי מסע מופלא לגילוי עצמי תוך קבלה וחמלה. לאחר כל מפגש שלנו יצאתי מועצמת, רגועה, מסופקת ומלאת מוטיבציה. הנוכחות, המסירות, יכולות ההכלה וההקשבה של יערה הן פשוט יוצאות דופן. תודה רבה לך שוב על הכל! (י.ב.)
להמשך קריאה
לתת לעצמי הזדמנות אמתית למצוא זוגיות

יערה אהובה, יצאתי למסע איתך...עם הקבוצה ובעיקר עם עצמי. מסע של קבלה ותקווה. "יוצרות זוגיות מאושרת", הייתה עבורי סדנא מיוחדת, מסקרנת ובעיקר מעצימה. מעצימה בתובנות ומעצימה בתחושות של קבלה ורכות. העזתי לגעת בעצמי ולהתחבר ולתת לעצמי הזדמנות אמיתית למצוא זוגיות. יקירה, את מנחה נפלאה, צומחת ומצמיחה, טבעית וגדושה בידע ורגישות. אהבתי את הדיוק שבו את מביאה את הידע של , את השיקוף שלך למה שעלה בקבוצה ואת המקום שנתת לכל אחת. מרגישה שיש לך עוד המון מה לתת ואשמח להמשיך איתך במסע.
להמשך קריאה
תשומת לב

מרגישה שאת במאה אחוז מחויבת אליי בכל רגע ורגע. האמת שזה מדהים עד כדי מיסטי [...] העובדה שכאשר אני אצלך אני מרגישה ריכוז מוחלט מצידך, כאילו באותו הרגע זה כל מה שמעניין אותך ואין שום הפרעה, ואת דואגת לכך בכל מיני דרכים - זה דבר שמעולם, עם אף מטפל לא חוויתי. נתינה ברמה כזאת זה אולי הוכח הכי מרפא .ומועיל שאת עושה
להמשך קריאה
"את השראה כי הלב שלך נקי"

מ. מורה ליוגה

חלמתי חלום מאוד מיוחד לאחר האימון שלנו, היה פתח לתת מודע שנפתח. את מיוחדת במינה, באמת שחושבת ככה, ואת השראה כי הלב שלך נקי, ההקשבה שלך פתוחה והמיכל שלך מלטף ואוהב. אוהבת אותך ותודה, עכשיו אני יכולה להמליץ עלייך עוד יותר בלב שלם. #אימוןסאטי
להמשך קריאה
bottom of page